MMA PLBez kategoriiPiękne wspomnienie! Legendarny bokser pokazał zdjęcie z młodości!

Piękne wspomnienie! Legendarny bokser pokazał zdjęcie z młodości!

Foto: Facebook Manny Pacquiao

Manny Pacquiao się nie starzeje! Legendarny bokser udostępnił na swoim Facebooku zdjęcia ze swoją żoną. Z lewej strony widnieje fotografia ślubna Mannyego Pacquiao i jego małżonki, z prawej zaś aktualne zdjęcie pary. Można powiedzieć, że dla mistrza świata i jego małżonki czas się zatrzymał. Widzicie jakieś różnice?

Życie prywatne Mannyego Pacquiao

Manny Pacquiao często publikuje na swoich mediach społecznościowych zdjęcia ze swoją partnerką. Mistrz świata poślubił Jinkee Jamore w maju 1999 roku. Wraz ze swoją małżonką mają piątkę dzieci, z czego tylko jeden syn postanowił pojść w ślady ojca. Jimuel od kilku lat amatorsko uprawia boks.

Poza aktywnością sportową, Manny Pacquiao od wielu lat angażuje się w działalność polityczną na Filipinach. W 2016 roku został wybrany na senatora. W 2019 roku Pacquiao ukończył studia na Uniwersytecie w Makati na kierunku Nauki Politycznie.

Walka z Conorem McGregorem

Kilka tygodni temu kontrowersyjny Irlandczyk ponownie zaszokował świat. McGregor poinformował o planowanym pojedynku bokserskim z legendą pięściarstwa – Mannym Pacquiao.

Obóz mistrza świata szybko potweirdził prawdziowść tych pogłosek.

Nasi prawnicy finalizują wszystkie poufne szczegóły, ale obaj zawodnicy przygotowują się już do tego niezwykłego ostatniego starcia.

Jeśli doszłoby do takiego pojedynku to byłaby to druga walka bokserska w karierze McGregora. W 2017 roku były mistrz UFC zmierzył się z niepokonanym na zawodowych ringach Floydem Mayweatherem.

Był to jeden z najbardziej kasowych pojedynków w historii. Wedle informacji podanych przez portal MMAFighting.com McGregor otrzymał za walkę około 100, a Mayweather aż 300 milionów dolarów. I tym razem zawodnicy mogą spodziewać się bajońskich wypłat. Notorious zapowiedział już, że walka z Mannym Pacquiao najprawdopodobniej odbędzie się na Bliskim Wschodzie, ponieważ tam organizatorzy są w stanie zapłacić naprawdę duże pieniądze.

Część z zarobionych pieniedzy, Manny Pacquiao planuje przeznaczyć na pomoc ofiarom koronawirusa. Asystent Filipińczyka Jayke Joson powiedział:

Mając na względzie ofiary COVID-19 na Filipinach, Senator Manny Pacquiao będzie w przyszłym roku walczył z gwiazdą UFC, Conorem McGregorem.(…) Jego głównym celem jest w tej chwili zapewnienie potrzebującym pomocy, schronienia, pieniędzy, żywności i innych niezbędnych rzeczy. (…) Znaczna część jego wypłaty trafi do osób dotkniętych pandemią w całym kraju.

Zobacz także:

Piotr Piechowiak ostro o Szelidze! Team Bestia czy Team Szeli?

Piotr Piechowiak w ostrych słowach wypowiedział się o Piotrze Szelidze. Do ich walki dojdzie na FAME MMA 8. Zobaczcie rozmowę z ”Bestią”

Szadziński poznał rywala! Będziecie oglądać Genesis?

Pierwsza gala Genesis zbliża się dużymi krokami. Gracjan Szadziński poznał rywala