MMA PLBoksPiękna i skuteczna Laura Grzyb! Następne zwycięstwo przed czasem

Piękna i skuteczna Laura Grzyb! Następne zwycięstwo przed czasem

Laura Grzyb (3-0, 3 KO) ponownie udowadnia, że robi spore postępy i warto ją obserwować. Podczas Tymex Boxing Night 12 już w trzeciej rundzie rozprawiła się z bardziej doświadczoną Bojaną Libiszewską (7-40, 1 KO).

Dodać trzeba, że Bojana zapewnia dobre doświadczenie dla zawodniczek, które chcą dłużej poboksować i sprawdzić jak wyglądają na dłuższym dystansie. Przykładem dobrym jest walka jej z Oleksandrą Sidorenko czy Pauliną Raszewską, które wygrały pojedynki, ale dopiero po decyzji sędziów.

Laura od początku dominowała, a przewagę zdobywała mocnymi kontrami. W trzeciej rundzie mieliśmy zdecydowany zryw Grzyb, która atakowała już naruszony lewy łuk brwiowy. Sędzia postanowił przerwać walkę, a Laura Grzyb mogła cieszyć się z następnego zwycięstwa przed czasem!

Laura Grzyb straszy w ringu!

25 latka ma za sobą już trzy walki zawodowe. Co ważne wszystkie zakończone przed czasem. Jeszcze niedawno Laurę widzieliśmy w grupie KnockOut Promotions u Andrzeja Wasilewskiego. Doszło do zmian i wydaje się na lepsze – patrząc na to, że Mariusz Grabowski prowadzący Tymex Boxing Night już parę kobiet skrupulatnie prowadzi. Mowa tu oczywiście o Ewie Brodnickiej i Oleksandrze Sidorenko.

Walka wieczoru o pas Międzynarodowego Mistrza Polski w kategorii lekkiej:
Damian Wrzesiński (20-1-2, 6 KO) pok.Otto Gameza (19-3, 14 KO) przez KO, 4 runda.

Pozostałe:
Marcin Siwy (21-0, 9 KO) pok. Kamila Bodziocha (6-1, 2 KO) przez TKO, 1 runda.
Aleksandra Sidorenko (9-0, 1 KO) poko. Karinę Kopińską (13-34-4, 3 KO) przez jednogłośną decyzję sędziów (80-72, 80-72, 79-73).
Aleksander Strecki (11-1-2, 6 KO) pok. Tarasa Gołowaszczenkę (3-3, 3 KO) przez TKO, 5 runda.
Laura Grzyb (3-0, 3 KO) poko. Bojanę Libiszewską (7-40, 1 KO) przez TKO, 3 runda.
Stanisław Gibadło (4-0, 0 KO) pok. Tomasza Gromadzkiego (10-4-1, 3 KO) przez niejednogłośną decyzję sędziów (58-56, 56-58, 58-56).
Maksymilian Gibadło (4-0, 0 KO) pok. Denisa Mądrego (5-4, 1 KO) przez jednogłośną decyzję sędziów.
Kamil Kuździeń (2-0, 0 KO) pok. Dmytro Żukowa (0-1, 0 KO) przez jednogłośną decyzją sędziów.

Zobacz także:

Artur Szpilka nie wytrzymał! Jak oceniacie te zajście?

”Szpila” opluł swojego hejtera na gali w Pionkach

Maciej Kawulski o karze jaka czeka Normana! Powinna być większa?

Norman Parke ponownie nie robi wagi i mamy duże zamieszanie. Ostatecznie walk się odbędzie, ale w stawce nie będzie pasa