MMA PLKSWPhil De Fries podpisał nowy kontrakt z KSW: Kolejny rok łamania głów, picia piwa!

Phil De Fries podpisał nowy kontrakt z KSW: Kolejny rok łamania głów, picia piwa!

Mistrz wagi ciężkiej KSW pozostaje w organizacji! Phil De Fries zapowiada kolejne zwycięstwa.

Zawodnik z wysp przekazał informacje o przedłużeniu kontraktu poprzez swoje media społecznościowe.

Jestem zachwycony, że mogę ogłosić podpisanie nowego kontraktu z KSW. Za kolejny rok łamania głów, picia piwa i urządzania urodzinowych imprez niespodzianek.

Kariera Philipa dr Friesa

Kariera Brytyjczyka w zawodowym MMA rozpoczęła się w 2009 roku. Zaledwie dwa lata później, po serii siedmiu kolejnych zwycięstw, De Fries został zauważony przez matchmakerów UFC. W oktagonie największej organizacji świata wiodło mu się różnie – stoczył pięć walk, spośród których dwie wygrał i trzy przegrał. Warto zaznaczyć, że Anglik mierzył się między innymi ze Stipe Miocicem czt Mattem Mitrione.

De Fries w KSW

35-latek przeżywa w KSW jeden z najlepszych okresów w swojej karierze. Anglik, który występuje w okrągłej klatce KSW od 2018 roku wygrał wszystkie z 6 stoczonych pojedynków, pokonując między innymi Michała Andryszaka, Michała Kitę, czy dwukrotnie mistrza kategorii półciężkiej – Tomasza Narkuna. Najbliższą walką De Friesa będzie najprawdopodobniej starcie z Darko Stosicem, który z drzwiami wszedł do największej poslkiej organizacji. Po zwycięstwach nad Michałem Włodarkiem, Michałem Kitą i ostatnim nad Michałem Andryszakiem, Serb wydaje się naturalnym pretendentem do pasa.

Czy waszym zdaniem De Fries utrzyma panowanie w kategorii ciężkiej?

Zobacz także:

Pasha mógł zawalczyć już na najbliższej gali FAME MMA 12? Jest komentarz! [WIDEO]

Z każdym tygodniem coraz bliżej wydaje się debiut Jarosława „Pashy” Jarząbkowskiego w mieszanych sztukach walki. Dzisiaj za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że miał zawalczyć na najbliższej gali FAME MMA 12!

ONE Championship: First Strike. Co za kopnięcie! Superbon mistrzem po piekielnym nokaucie na Petrosyanie [WIDEO]

W Singapurze odbyła się gala ONE Championship: First Strike. Tym razem azjatycki gigant zorganizował wydarzenie oparte na walkach kickbokserskich. Poznaliśmy też pierwszego mistrza kategorii piórkowej.