Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWPhil De Fries czeka na przeciwnika! Polak gotowy na walkę z mistrzem KSW!

Phil De Fries czeka na przeciwnika! Polak gotowy na walkę z mistrzem KSW!

Phil De Fries (23-6) już w tym momencie nie może doczekać się kolejnej walki w największej organizacji w naszym kraju. Niekwestionowany mistrz wagi ciężkiej czeka na następnego pretendenta do tytułu. Co ciekawe do walki z Brytyjczykiem zgłosił się nasz reprezentant!

Fries

36-latek do ostatniej obrony pasa stanął na gali KSW 79 w Libercu. Była to pierwsza gala polskiej organizacji na terenie Czech. De Fries w main evencie stoczył udany rewanż po latach. Anglik po trzech minutach i 46-sekundach rozprawił się z powracającym Toddem Duffee. Tym samym Brytyjczyk zrewanżował się za szybką przegraną w UFC z 2012 roku.

W poprzednim roku Phil bronił pasa dwukrotnie, gdy przed czasem odprawił Darko Stosicia oraz Ricardo Prasela.

Jest chętny!

Jak się okazuje jest chętny do starcia z Philem De Friesem (23-6). Nasz reprezentant Szymon Bajor (24-9) jest otwarty i chętny, aby wrócić do organizacji KSW i zmierzyć się z Brytyjczykiem.

Phil De Fries: Szukam walki, ktoś chętny? – napisał mistrz w mediach społecznościowych.

Szymon Bajor: Kiedy? Będę gotowy! – odpisał Polak.

Bajor w poprzednim roku odnotował jeden pojedynek na gali PFL w Walii. Szymon jednogłośną decyzją sędziów pokonał Ronny Markesa.

Zobacz także:

Patryk Kaczmarczyk ostro o postawie Denisa Załęckiego: Totalnie bez charakteru! Widzieliście?

Patryk Kaczmarczyk (9-2) na twitterze wypowiedział się o postawie Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” w sobotę podczas High League 6 w Katowicach doznał trzeciej przegranej z rzędu. Trzeba przyznać, że nie wyglądało to dobrze… Kto teraz? Rewanż z Alanem ”Alanikiem” Kwiecińskim czy wyczekiwana walka przez fanów freak fightów z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim?

Maciej Turski dobitnie po walce Załęckiego: Kibice mogą czuć się oszukani! Co wy na to?

Maciej Turski na twitterze postanowił skomentować kontrowersje, które pojawiły się po sobotniej walce Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” doznał trzeciej przegranej z rzędu i trzeba przyznać, że walka w Katowicach nie wyglądała dobrze. Załęcki już w pierwszej odsłonie został zdyskwalifikowany. W starciu na zasadach boksu (małe rękawice) – widzieliśmy kolano i kopnięcie co jest oczywiście zabronione.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis