MMA PLNajnowszeBez kategoriiPhil Baroni chce wrocic do UFC!

Phil Baroni chce wrocic do UFC!

3751-baronichonan092bush8.jpg

Gamrot - Dos Anjos

„The New York Bad Ass” liczy na to, ze jak tylko zostanie zwolniony z kontraktu z ProElite uda mu sie wrócić do UFC i ustabilizować w jednej organizacji. Jego ostatnie cztery walki to cztery rożne organizacje: Elite XC, Cage Rage, Icon Sport i PFC.

„Chciałbym walczyć dla UFC. Tam właśnie chce być. Praca dla Strikeforce jest ok, tak samo walki w Japonii, ale chciałbym wrócić na wielka scenę MMA i nie być już podróżnikiem. Nie mogę jednak nic podpisać, dopóki nie skończą się te pierdoły z ProElite. Mam nadzieje, ze w kwietniu sprawa będzie już jasna.”

– powiedział dla Fightersonly.com.

Pobyt Baroniego w UFC nie należał do najlepszych w jego karierze. Zaliczył 3 zwycięstwa i 5 porażek, w tym dwie z Mattem Lindlandem i dwie z Evanem Tannerem. Lepiej spisywał się w Pride, gdzie wygrał trzy walki z pięciu. Jego przygoda z ProElite rozpoczęła się od srogiego łomotu od Franka Shamrocka, choć trzeba przyznać, ze Baroni pokazał wiele serca w tej walce.

Obecnie może nie walczy na najwyższym światowym poziomie, ale od trzech walk nie przegrał. Do tego jest to zawodnik bardzo widowiskowy i nakręcający publiczność swoim bezczelnym zachowaniem i wulgarnymi, prostackimi wypowiedziami. Być może marzenie Baroniego się spełni i dołączy najprawdopodobniej do dywizji MW UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis