MMA PLProfessional Fighters LeaguePFL: Wygrała z mężczyzną w klatce! Teraz może zdobyć milion dolarów! [WIDEO]

PFL: Wygrała z mężczyzną w klatce! Teraz może zdobyć milion dolarów! [WIDEO]

Julija Pajić (3-0) jej historia jest bardzo ciekawa. Reprezentantka Czarnogóry już niebawem wystartuje w turnieju PFL, gdzie główną nagrodą jest milion dolarów. 23-latka parę miesięcy temu zdecydowała się na szalony pomysł. Pajić w klatce zmierzyła się z mężczyzną!

Zawodniczka American Top Team Zagreb na swoim koncie ma trzy zawodowe pojedynki. Wszystkie odbyły się w 2019 roku. Pajić kończyła je efektownie przed czasem, a w Stanach Zjednoczonych czeka ją największy test. 23-latka toczyła swoje pojedynki w organizacji Serbian Battle Championship.

Kobieta vs mężczyzna! To się wydarzyło naprawdę!

Julija Pajić (3-0) parę miesięcy temu zdecydowała się na szalony pomysł. Zawodniczka z Czarnogóry w pokazowym pojedynku zmierzyła się z mężczyzną. Przebieg pojedynku z Stefanem Scholzem może was zaskoczyć. Starcie te wzbudziło duże zainteresowanie. Już w tym momencie wideo ma ponad 600 tysięcy odsłon. 

23-latka już w kwietniu wystartuje w turnieju PFL. Trzeba przyznać, że Pajić będzie miała trudne wyzwanie. Faworytką rywalizacji będzie mistrzyni organizacji – Kayla Harrison (8-0). Ponadto swój udział potwierdziła doświadczona Cindy Dandois (16-5) mająca na swoim koncie pojedynki w największej organizacji na świecie.

Julija zdradziła, że część wygranej zamierza przekazać potrzebującym. Ponadto chciałaby pomóc swojej matce i babci, u który krótko mówiąc sytuacja finansowa nie wygląda ciekawie.

Zobacz także:

Lil Masti ostro o FAME MMA! Oglądaliście już wywiad?

Rozmowa ta jest pokłosiem odebrania Lil Masti tytułu mistrzowskiego FAME MMA (o który zawalczą Marta Linkiewicz ze zwyciężczynią walki Kamila Wybrańczyk vs Zusje) poprzez bierność w kolejnych występach i niechęć do dogadania się w kwestiach finansowych. Takie oczywiście jest stanowisko FAME MMA. Jak natomiast to wygląda z punktu widzenia zawodniczki?

Popek w formie! Jak obstawiacie walkę z Kio?

Popek Monster w formie przed galą FAME MMA 9, na której zmierzy się z kolegą “po fachu”, także raperem – Kizo. W sieci pojawiły się najnowsze zdjęcia prezentujące muskulaturę Popka.