MMA PLBoksPewne zwycięstwo Mateusza Masternaka! Droga do walki o Mistrzostwo Świata rozpoczęta!

Pewne zwycięstwo Mateusza Masternaka! Droga do walki o Mistrzostwo Świata rozpoczęta!

Mateusz Masternak (42-5, 28 KO) ma za sobą udany występ! Polak rozpoczął drogę do walki o Mistrzostwo Świata. ”Master” pewnie wypunktował twardego Taylora Mabike (19-6-2, 10 KO).

Masternak

Masternak nie tak dawno wojował na ringach, ale nie zawodowych! Mowa tutaj o próbie zakwalifikowania się do Igrzysk Olimpijskich. Czy dalej jest to celem? Jeden na pewno znamy! Mateusz Masternak liczy, że uda się jeszcze zawalczyć o Mistrzostwo Świata.

Pewne zwycięstwo ”Mastera”!

Mateusz Masternak (42-5, 28 KO) bez problemów na dystansie dziesięciu rund wypunktował Taylora Mabike (19-6-2, 10 KO). Sędziowie w Tarnowie byli zgodni wskazując jednogłośne zwycięstwo naszego reprezentanta. Dla Masternaka była to pierwsza walka pod skrzydłami nowego promotora. Jeszcze niedawno nikt by się nie spodziewał, że Mateusz Masternak może boksować pod skrzydłami Andrzej Wasilewskiego. 

Masternak wrócił na ring zawodowy po prawie 2-letniej przerwie. Polak w Orlando odpadł z turnieju World Boxing Super Series, gdy przegrał na punkty z mocnym Yunielem Dorticosem (24-1). Dodać trzeba, że Kubańczyk już w przyszłą sobotę stanie przed szansą zdobycia najważniejszego tytułu.

Wojownik z Gabonu stoczył już trzy pojedynki w naszym kraju. Mabika zawsze gwarantował zyskanie ważnego doświadczenia dla naszych reprezentantów. Taylor przegrywał również na punkty z Krzysztofem Głowackim i Krzysztofem Włodarczykiem.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot potwierdza podpisanie kontraktu! Zadowoleni?

Mateusz Gamrot jeszcze w tym roku zadebiutuje w największej organizacji na świecie. Dla ”Gamera” będzie to trzecia walka w tym roku

Kawulski: Jestem większym fanem Różala niż walk na gołe pięści! Macie podobnie?

Maciej Kawulski jest szczęśliwy, że będzie mógł zorganizować walkę Marcinowi Różalskiemu. Jeszcze w tym roku nowa organizacja na gołe pięści

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis