Perry zaczepia Convigtona na Instagramie: Pokażę ci jak uderza facet

Niedawno Colby Convigton potwierdził swoją klasę w oktagonie UFC, notując bardzo przekonujące zwycięstwo nad Robbiem Lawlerem. Pod wrażeniem zwycięstwa nie był jednak Mike Perry, publikując na Instagramie klip wideo, w którym wraz z żoną w przedrzeźniający sposób sparodiował pojedynek pomiędzy „Chaosem”, a „Ruthlessem”.

Podczas ostatniej gali UFC on ESPN 5 Convigton bardzo pewnie wypunktował Lawlera. Tym samym 31-latek w zasadzie zapewnił sobie prawo do walki z Kamaru Usmanem o pas wagi półśredniej UFC, co niejako zostało potwierdzone w studiu po gali, gdyż zawodnicy wymieniali między sobą szereg ostrych uwag. Na razie nie wiadomo jednak kiedy oficjalnie odbędzie się ten pojedynek.

Wygranej Colby’ego nie docenił Mike Perry. „Platinum” jest obecnie tuż przed walką z Vincentem Luquem. Jeżeli niespełna 28-latek wygra swój pojedynek, będzie on na fali dwóch zwycięstw z rzędu. Pomimo swojego pojedynku Perry nie odmówił sobie przyjemności wysłania zaczepki w stronę tymczasowego mistrza wagi półśredniej. W materiale wideo, który Perry udostępnił na swoim koncie na Instagramie, zawodnik zasugerował, że Convigton „ma ręce z waty”. Na koniec klipu pogromca m.in. Alexa Oliveiry zapowiedział, iż „pokaże, jak bije prawdziwy mężczyzna”.

View this post on Instagram

Pool noodle punches

A post shared by Platinum Mike Perry (@platinummikeperry) on

 

Obaj panowie regularnie mówią o sobie w mediach społecznościowych i nie tylko. Choć Convigton nie posiada jeszcze głównego pasa mistrzowskiego, to już otwarcie informuje on jednak o daniu szansy Perremu na pojedynek o pas. „Chaos” sugeruje, iż jeżeli „Platinum” wygra drugi pojedynek z rzędu, wtedy Colby da mu możliwość zgarnięcia tytułu mistrzowskiego. Zdaniem 31-latka Mike jest jednak za słaby, by dokonać takie serii zwycięstw.

„Wiem, że prawdopodobnie nie wygra on dwóch walk z rzędu. Jeśli Mike Perry, ten głupi pierdolony kozojebca, wygra dwie walki z rzędu, natychmiastowo dostanie on title shota. Wygranie dwóch walk z rzędu będzie jednak dla niego bardzo trudne” – stwierdził Conviigton.