MMA PLFreak FightPękły sztuczne mięśnie! To koniec kariery ”Rosyjskiego Popeya”!

Pękły sztuczne mięśnie! To koniec kariery ”Rosyjskiego Popeya”!

Kirill Tereshin ma duże problemy! ”Rosyjski Popey” był poważnie kontuzjowany po ostatnim starcie w mieszanych sztukach walki. Kirill zapowiedział, że to już koniec, bowiem jego sztuczne mięśnie pękły!

25-latek swoją popularność zdobył poprzez ogromne bicepsy. Warto zaznaczyć, że pięć lat wcześniej zaczął wstrzykiwać w bicepsy olej o nazwie synthol.

W Polsce również mamy ”Króla Syntholu”. Mowa o Szymonie Komandosie, który miał zadebiutować na drugiej edycji MMA VIP. Ostatecznie Szymon został zatrzymany przez CBŚ i jego walka z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem nie doszła do skutku.

To koniec kariery ”Rosyjskiego Popeya”!

Kirill Tereshin w ostatnim czasie ma dużo problemów ze zdrowiem. Rosjanin po ostatniej walce w MMA trafił do szpitala. Co ciekawe jego mięśnie pękły. Tereshin postanowił podjąć ryzyko choć w jego przypadku mieszane sztuki walki nie były dobrym rozwiązaniem – co tylko potwierdziła aktualna sytuacja.

Kirill również ma świadomość, że jest to ciężka sytuacja i smutna chwila w jego życiu. Rosjanin w mediach społecznościowych zapowiedział, że to koniec jego przygody z mieszanymi sztukami walki. Poniżej zobaczycie zdjęcie bicepsa, który jest w opłakanym stanie tuż po walce.

biceps

Zobacz także:

GLORY 78: Badr Hari nie wytrzymał ciśnienia i odepchnął Arkadiusza Wrzoska na ważeniu [WIDEO] Widzieliście?

Za nami oficjalne ważenie przed galą GLORY 78, na której to dojdzie do pojedynku z udziałem Polaka – Arkadiusza Wrzoska, który w walce wieczoru podejmie legendę kickboxingu, którym będzie Badr Hari.

FAME MMA: Boxdel przyjmuje wyzwanie! Dojdzie do walki z Don Kasjo?

Wczorajszy Cage organizowany przez FAME MMA przyniósł wiele nowych emocji. Podczas spotkania Smolastego z Miłym Panem – do walki z Boxdelem wywołany został… „Don Kasjo”.