Pedro Munhoz vs. Jimmie Rivera na UFC Fight Night w Brazylii

Foto: Jimmie Rivera foto: bjpenn.com
Foto: Jimmie Rivera foto: bjpenn.com

 

Pedro Munhoz zmierzy się z Jimmie Riverą w starciu kategorii koguciej podczas nadchodzącej gali UFC Fight Night „Belfort vs, Henderson 3”, która odbędzie się 7 listopada w Sao Paulo.

Gala odbędzie się na obiekcie Geraldo Jose de Almeida State Gymnasium w Sao Paulo, a walką wieczoru będzie trzecie już starcie Vitora Belforta z Danem Hendersonem.

Pedro Munhoz przegrał jak na razie tylko raz w swojej karierze, a jego przeciwnikiem był wtedy Raphael Assuncao – były pretendent do walki o pas kategorii koguciej. Od tego momentu “The Young Punisher” zaliczył 2 wygrane. Najpierw pokonał Matta Hobara przez TKO, a potem poddał Jerroda Sandersa duszeniem gilotynowym. Obu pokonał w pierwszych rundach. Brazylijczyk pochodzący z Sao Paulo może pochwalić się rekordem 12-1.

Jimmie Rivera jest aktualnie “na gazie”, zaliczając 16 wygranych pod rząd! Przy tylko jednej porażce, ma aż 17 wygranych. “El Terror” ma za sobą tylko jedną walkę dla największej organizacji MMA na świecie. W swoim debiucie na gali UFC Fight Night “Bisping vs. Leites” pokonał Marcusa Brimage’a przez nokaut w pierwszej rundzie. Amerykanin podczas swojej kariery odnosił zwycięstwa w dla takich organizacji jak: Bellator, World Series of Fighting, Cage Fury Fighting Championships, Ring of Combat oraz King of the Cage.

Możliwość komentowania jest wyłączona.