MMA PLPaweł TyburskiPaweł Tyburski zamierza pojechać do hejtera: Pokaże im, że w świecie prawdziwym są p*zdami!

Paweł Tyburski zamierza pojechać do hejtera: Pokaże im, że w świecie prawdziwym są p*zdami!

Tak to prawda! Paweł Tyburski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zdradził, że zamierza odwiedzić jednego ze swoich hejterów. ”Tybori” zamierza wszystko nagrać i pokazać reakcje hejtera, który będzie musiał tłumaczyć się na żywo, a nie przed monitorem. Co o tym sądzicie?

Tyburski

W ostatnim czasie o ”Tyborim” jest głośno. Chociażby za sprawą konfliktu z popularnym raperem – ”Alberto”. Wszystko na to wskazuje, że w przyszłości dojdzie do takiego starcia. Tyburski zapewnia, że jest dogadany z organizacją High League i miał wystąpić na najbliższej edycji w Ergo Arenie. Ostatecznie jego walka odbędzie się najprawdopodobniej na następnej gali. 

Tyburski wrócił do klatki podczas gali PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Paweł odbudował się po przegranej z Gabrielem ”Arabem” Al-Sulwim. Podopieczny Przemysława Szyszki po raz kolejny udowodnił, że jako freak fighter prezentuje świetny poziom sportowy. Już w pierwszej odsłonie zdemolował Łukasza Lupę.

Tyburski zapowiada spotkanie z hejterem!

Paweł Tyburski zamierza odwiedzić jednego ze swoich hejterów. ”Tybori” zapewnia, że wszystko nagra i pokaże w internecie.

Otwórzcie głowę szerzej, trochę chill z tymi komentarzami, bo one mnie w ogóle nie bolą. Czasem wam odpiszę i na tym się łapie. Odpisując ja tracę tą energię, ale k*rwa to właśnie jestem ja! Zobaczę coś ”nie no nie odpisze, a ch*j odpisze”. Mam już zamiar pojechać do jednego/dwóch hejterów, którzy piszą te komentarze. I zaraz to k*rwa naprawdę zrobię. Spotkam takiego łosia, nagram jak się zachowuje taki hejter na żywo i zapytam ”k*rwa powiesz mi to teraz?”. Jednego szukam już, wiesz dlaczego? Pokaże im, że w świecie prawdziwym są p*zdami , a w internecie mogą być kim chcą.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Sylwester Wardęga odejdzie z FAME MMA? ”Na ten moment jestem jedną nogą już out”

Sylwester Wardęga już niedługo odejdzie z największej freakowej organizacji w naszym kraju? To bardzo możliwe widząc wypowiedź popularnego twórcy na lajvie. Wardęga zdradził, że doszło do mocniejszej kłótni z pracownikiem FAME MMA i trwa to już jakiś czas. Sylwester podkreśla, że w swojej pracy chce się czuć bezpiecznie i swobodnie.

Tyburski jest atencjuszem? Wyjaśnia, dlaczego zaczepił Normana Parke!

Od kilku miesięcy gorąco zrobiło się w sieci o potencjalnym pojedynku Pawła Tyburskiego z Normanem Parke. Wszystko za sprawą scysji do której doszło po walce “Stormina” na gali organizacji FAME. Czy przeznaczeniem obu panów jest spotkać się w klatce FAME MMA?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis