MMA PLArchiwumPrime MMAPaweł Tyburski po wygranej z Don Kasjo mocno o swoim rywalu: Tym buractwem już daleko nie zajdzie [WIDEO]

Paweł Tyburski po wygranej z Don Kasjo mocno o swoim rywalu: Tym buractwem już daleko nie zajdzie [WIDEO]

Paweł Tyburski, czyli popularny w Polsce freak fighter o pseudonimie “Księżniczka” wypowiedział mocne słowa o Don Kasjo, po wygranej z nim w walce wieczoru gali PRIME 6: Premium.

Paweł Tyburski po wygranej z Don Kasjo

Impreza, o której piszemy odbyła się w minioną sobotę w Arenie Toruń. Walkę wieczoru, czyli starcie Don Kasjo z Tyburskim stoczoną na zasadach boksu w małych rękawicach, wygrał właśnie “Księżniczka”.

Co więcej, kibice w tym pojedynku oglądali totalną deklasację w wykonaniu Tyburskiego.

Walkę Don Kasjo z Księżniczką opisywaliśmy tak:

Paweł Tyburski po wygranej z Don Kasjo mocno o swoim rywalu: Tym buractwem już daleko nie zajdzie

Paweł Tyburski już po swojej walce w Arenie Toruń udzielił wywiadu portalowi MMA.PL, gdzie w mocnych słowach wypowiedział się o swoim rywalu.

“Księżniczka” nie ma ni krzty szacunku do Don Kasjo, a jako powód tego podaje zachowanie Życińskiego w internecie i na co dzień.

Oto, co o Kasjuszu Życińskim powiedział Tyburski:

“Ta walka była z menelem zwykłym. Z takim lujem, który jest człowiekiem, z racji tego mam szacunek, ale dopóki się nie ogarnie, będzie menelem. Mam nadzieję, że ta przegrana – druga pod rząd – go czegoś nauczy: że trzeba umieć się zachowywać, że ta pokora jest ponad wszystko, że tym buractwem już daleko nie zajdzie. Ratował się konferencjami. Ludzie szli za nim jak ślepe owce, jak głupie owce, jak barany zwykłe. Kurwa, jaki to jest autorytet? Jaki on daje ludziom przykład?”

Cała rozmowa z Tyburskim dla portalu MMA.PL przeprowadzona tuż po gali PRIME 6 poniżej:

Jak Wam się podobała gala PRIME 6: Premium? Czy obejrzycie kolejną imprezę organizowaną przez tę specyficzną polską organizację freak fightową? Na PRIME 7 bowiem dojdzie między innymi do walki Erko Jun vs Paweł Trybson Trybała.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis