Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLEFM SHOWNorman ParkePaweł Tyburski o walce z Parke: Uważam, że mam wielkie szanse wygrać w MMA!

Paweł Tyburski o walce z Parke: Uważam, że mam wielkie szanse wygrać w MMA!

Paweł Tyburski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wypowiedział się o potencjalnej walce z Normanem Parke. ”Tybori” jest chętny, aby takie zestawienie odbyło się w formule MMA. To nie koniec, bo Paweł jest przekonany, że ma spore szansy, aby wygrać taki pojedynek.

Parke

Norman Parke na ostatniej gali FAME MMA 14 w Tauron Arenie odnotował trzecie zwycięstwo w freakowej organizacji. ”Stormin” ostatecznie w drugiej rundzie zdemolował Piotra Szeligę. Warto zaznaczyć, że już w pierwszej odsłonie, gdzie mieliśmy zasady (boks – małe rękawice) widzieliśmy pełną dominację.

Po walce Tyburski postanowił zaczepić Normana, który zmierzał do szatni. ”Tybori” postanowił przedstawić całą sytuację i wytłumaczyć, dlaczego zaczepił byłego tymczasowego mistrza KSW w wadze lekkiej.

Cały materiał poniżej:

Tyburski o Parke: Podoba mi się nawet jego styl walki!

Paweł Tyburski ma wielki szacunek do Normana Parke, ale zapewnia, że jest gotowy na takie wyzwanie. ”Tybori” w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wyznał, że jest otwarty na starcie w formule MMA. Tyburski zapewnia, że ma zdecydowanie większe szanse niż Piotr Szeliga.

Bardzo go szanuje jako zawodnika, jest dla mnie jednym z najlepszych zawodników na polskiej scenie fighterów, jest topowy. Szanuję to w ch*j. Podoba mi się nawet jego styl walki, ale też bardzo chciałbym z nim zawalczyć, bo to jest dla mnie motywacja i jeśli bym z nim wygrał, to zyskałbym dużo. Nawet jakbym przegrał – czego nie zakładam, bo ja wychodząc do walki wiem, że mam predyspozycje… Tak uważam, że mam wielkie szanse wygrać w MMA. Widzisz… Wiem, że gość miał walki z najlepszymi. Z Gamrotem walczył i tak dalej, ale ja też mam zaj*biste warunki (…) Ale poczekaj nie porównuj mnie do Piotrka Szeligi. Oczywiście z całym szacunkiem do Piotrusia, ale nie porównuj mnie do niego. Jestem wielopłaszczyznowy bardziej niż Piotruś. Nie obraź się Piotruś, ale uważam, że mam więcej do zaoferowania.          

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Sylwester Wardęga odejdzie z FAME MMA? ”Na ten moment jestem jedną nogą już out”

Sylwester Wardęga już niedługo odejdzie z największej freakowej organizacji w naszym kraju? To bardzo możliwe widząc wypowiedź popularnego twórcy na lajvie. Wardęga zdradził, że doszło do mocniejszej kłótni z pracownikiem FAME MMA i trwa to już jakiś czas. Sylwester podkreśla, że w swojej pracy chce się czuć bezpiecznie i swobodnie.

Tyburski jest atencjuszem? Wyjaśnia, dlaczego zaczepił Normana Parke!

Od kilku miesięcy gorąco zrobiło się w sieci o potencjalnym pojedynku Pawła Tyburskiego z Normanem Parke. Wszystko za sprawą scysji do której doszło po walce “Stormina” na gali organizacji FAME. Czy przeznaczeniem obu panów jest spotkać się w klatce FAME MMA?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis