Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLDon KasjoPaweł Tyburski o potencjalnej walce z Don Kasjo: Mogłoby to się skończyć przed czasem!

Paweł Tyburski o potencjalnej walce z Don Kasjo: Mogłoby to się skończyć przed czasem!

Paweł Tyburski już nie pierwszy raz wspominał, że jest otwarty i chętny na starcie z Kasjuszem Życińskim. ”Tybori” w rozmowie z portalem FanSportu.pl zapewnił, że jest przekonany o zwycięstwie z ”Don Kasjo”.

Tyburski

Reprezentant Uniq Fight Club swoje ostatnie pojedynki toczy w organizacji High League. W debiucie Tyburski przed czasem odprawił rapera Alberto Simao, z którym miał do wyjaśnienia mocną spine.

Ostatnia walka podopiecznego Przemysława Szyszki miała miejsce na High League 6 w Katowicach. ”Tybori” nie pierwszy raz udowodnił, że jest jednym z najlepszych freaków pod względem sportowym. Paweł już w pierwszej odsłonie pokonał Denisa ”Bad Boya” Załęckiego.

Tyburski o walce z Don Kasjo!

Paweł Tyburski w rozmowie z portalem FanSportu.pl wypowiedział się o potencjalnym starciu z Kasjuszem Życińskim. ”Tybori” wrócił też pamięcią do ich sparingu.

Tutaj po 1,5-2 minutach ja straciłem totalnie tlen, a mimo to i tak zrobiłem krzywdę Kasjuszowi i wiem, że na pewno to odczuwał. A co dopiero, jak bym miał tlen normalnie tak, jak mam na 3 rundy i bym go tam zasypywał gradem ciosów? No z całym szacunkiem do Kasjusza to wiem, że nie ma uderzenia nokautującego i wiem, że po prostu jakby była taka walka to wygrywam ją bez problemu. W małych rękawicach, tylko w małych rękawicach (…) Wydaje mi się, że i mogłoby to się skończyć przed czasem, bo wiem jakie mam uderzenie i mógłbym mu zgasić światło. Jakbym miał mieć i realizować plan trenera, w którym by nie było próby nokautu, to robiłbym to, co trener zaplanował. W każdej z tych konfiguracji wiem, że mam większe szanse niż Kasjusz. Nawet w boksie.

Zobacz także:

Jacek Murański robi porządek z poważną kontuzją ręki: Faktycznie zmieniłem lekarzy i… Widzieliście?

Jacek Murański w mediach społecznościowych poinformował, że robi porządek jeśli chodzi o jego poważną kontuzję ręki. ”Muran” postanowił zmienić lekarzy – co okazało się świetną decyzją. Jacek zapewnia, że do zmiany lekarzy nawoływał go zmarły syn Mateusz, z którym ma kontakt.

Don Kasjo nie boi się Denisa Załęckiego: Nie dam się zastraszyć jakiejś… Co wy na to?

Na kanale uznanego komentatora Andrzeja Kostyry pojawił się wywiad z Kasjuszem Życińskim. ”Don Kasjo” został oczywiście zapytany o Denisa ”Bad Boya” Załęckiego. Były zawodnik FAME MMA zapewnia, że nie boi się Załęckiego, ale rozumie przy tym, dlaczego niektórzy boją się odpowiedzieć ”Bad Boyowi”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis