MMA PLPaweł TyburskiPaweł Tyburski o hejterach: Oni myślą, że robią mi przykrość, a ja dzięki nim istnieję!

Paweł Tyburski o hejterach: Oni myślą, że robią mi przykrość, a ja dzięki nim istnieję!

Paweł Tyburski już w najbliższą sobotę stoczy drugi pojedynek w organizacji PRIME SHOW MMA. Podczas drugiej edycji w Gdyni czeka go starcie w formule K-1 z Adamem Soroko. ”Tybori” w rozmowie z portalem fightsport.pl wypowiedział się o hejterach.

Tyburski

Transmisja z gali PRIME SHOW MMA dostępna jest jedynie w systemie PPV! MOŻESZ GO WYKUPIĆ TUTAJ! (https://primemma.tv/#/ref/mmapl)

W ostatnim czasie o ”Tyborim” jest głośno. Chociażby za sprawą konfliktu z popularnym raperem – ”Alberto”. Wszystko na to wskazuje, że w przyszłości dojdzie do takiego starcia. Tyburski wrócił do klatki podczas gali PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Paweł odbudował się po przegranej z Gabrielem ”Arabem” Al-Sulwim. Podopieczny Przemysława Szyszki po raz kolejny udowodnił, że jako freak fighter prezentuje świetny poziom sportowy. Już w pierwszej odsłonie zdemolował Łukasza Lupę.

Tyburski mocno o hejterach!

Paweł Tyburski w rozmowie z portalem fightport.pl wypowiedział się o hejterach.

Fala hejtu się na mnie wylała, że ja go zaczepiam (chodzi o Normana Parke), szukam walki – że jestem atencjuszem i tak dalej. Ludzie są mega tempi, nie! Jakby pogodziłem się z tym, że nie ma co z tym walczyć, bo otaczam się zaj**istymi swoimi ludźmi, którzy nadają na tych samych falach. Na tej samej energii i nie chce jej tracić na takich dzbanów. Nazwijmy ich dzbany, którzy zazdrości i zawiści wylewają jad na mnie i nie są w stanie zrozumieć najprostszych takich kwestii życiowych, nie potrafią przeczytać ludzi. Naprawdę totalnie na to spuszczam, nie chcę się emocjonować takimi ludźmi. Oni myślą, że robią mi przykrość, a ja dzięki nim istnieje. Czym więcej hejtu, tym więcej ja zarabiam, tym więcej jest mnie w internecie, tym więcej o mnie piszą, tym więcej się dzieje. Tylko ja jestem na to mega odporny i oni jeszcze do tego nie doszli. Im się to jeszcze nie znudziło, ale kiedyś się znudzi.

Cała wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Artur Szpilka nie obija się na treningach MMA! Krew i obita twarz! Widzieliście?

Widać, że Artur Szpilka traktuje treningi MMA na poważnie. Na najnowszym filmiku w mediach społecznościowych pochwalił się rozbitą twarzą, zalaną w połowie krwią.

Piotr Szeliga o walce Stiflera na PRIME SHOW MMA 2: Ten Bombardier nic nie potrafi! Co wy na to?

Piotr Szeliga na insta stories został zapytany o sobotni co-main event gali PRIME SHOW MMA 2, która odbędzie się w Gdyni. Damian Zduńczyk zdecydował, że kolejny raz podejmie duże wyzwanie. Jego przeciwnikiem będzie ogromny ”Bombardier”, który wydaje się zdecydowanym faworytem. ”Szeli” zapewnia, że senegalski mistrz zapasów nic nie potrafi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis