MMA PLFAME MMAPaweł Trybała dostaje zgodę na walkę poza FFF! ”Trybson” wskazuje dwie organizacje!

Paweł Trybała dostaje zgodę na walkę poza FFF! ”Trybson” wskazuje dwie organizacje!

Paweł Trybała (6-3) w ostatnim czasie nie krył rozczarowania! 29-latek już dawno był gotowy na powrót do klatki, ale sytuacja związana z koronawirusem opóźnia zorganizowanie następnego eventu Free Fight Federation. Co ważne jest decyzja!

Trybała swoją największą popularność zdobył w programie ”Ekipa z Warszawy”, która transmitowana jest w MTV. Trybała postawił wszystko na sport i trzeba przyznać, że w ostatnim czasie idzie mu naprawdę dobrze. ”Trybson” pod okiem Mirosława Oknińskiego w Akademii Sportów Walki Wilanów zrobił spore postępy.

”Trybson” dostaje zgodę na walkę poza FFF!

Paweł Trybała w rozmowie z portalem fightsport.pl wyznał, że dostał zgodę, aby stoczyć jeden pojedynek poza organizacją Free Fight Federation. Trybała podkreśla, że ma dalej wiążący kontrakt i po tej walce będzie toczył dalsze pojedynki w FFF, do których ma dojść w 2021 roku.

Czekam na walkę cierpliwie i tu może poruszę ten temacik. Jak większość tutaj fanów wie – mam kontrakt ważny z federacją FFF na dwie walki. Miała ta walka być pierwszorzędnie w lipcu, potem przełożyła się przez tą pandemię i tak dalej. Dużo gal zaczęło się odbywać w wersji studyjnej. Ja dostałem informacje, że w wersji studyjnej gala FFF nie może się odbyć. No i związku z tym dostałem pozwolenie na walkę gdziekolwiek, w dowolnej federacji. To będzie jednorazowy występ, bo po nowym roku chcą żebym wracał do FFF, wypełnić swój kontrakt. Mają tam plany na walki dla mnie i nie chcieli bym kończył tam swoją przygodę. Chcę skorzystać po pierwsze jako zawodnik, a po drugie nie ukrywajmy ostatnią walkę stoczyłem w grudniu. Jako głowa rodziny też muszę zarabiać, muszę przynosić pieniądze do domu, rozwijać się, nie stać w miejscu.     

Ponadto ”Trybson” wskazał organizacje, w których mógłby stoczyć walkę. Mowa tutaj o FEN i FAME MMA, z którymi przecież były rozmowy. W pierwszym wymienionym przypadku był nawet kontrakt, który ostatecznie wygasł. Paweł miał parokrotnie wystąpić na gali Fight Exclusive Night, ale nieszczęśliwie wypadał z powodu urazów.

Słuchaj jeśli walka by była tak celuje w pograniczu końca listopada/grudnia. FEN jest 28 i Babilon. Może coś jeszcze,  może o czymś nie wiem, więc jak jakieś gale tam jeszcze planują to chętnie wysłucham, podejmę negocjacje (..) Wiesz co nie będę ukrywał teraz długo nie walczyłem, bo w grudniu. Jeśli to będzie walka w grudniu to minie rok odkąd nie mam walki, więc nie ukrywam, że będę chciał pójść za najlepszą ofertą finansową. Nie ukrywajmy trzeba zarabiać mając dwójkę dzieci, i żonę na głowie. Trzeba myśleć finansowo, a nie tylko innymi kategoriami. Jeśli tych walk będzie więcej to mógłby zastanawiać się co wole, jak wolę.    

Zobacz także:

Piotr Walawski przegrywa w Abu Dhabi! Zaskoczeni?

Piotr Walawski nie będzie dobrze wspominał walki w organizacji UAE Warriors. Była to przegrana przed czasem. Zobaczcie jak to się skończyło, jest wideo

Błachowicz sparował z Szpilką, który został zwolniony po dwóch tygodniach. Jak myślicie – dlaczego?

Jan Błachowicz już dziś walczy o pas UFC. Polak przygotowania spędził tradycyjnie w WCA Fight Team, a pomagał mu Artur Szpilka