MMA PLBoksPaweł Skrzecz opowiedział o śmierci swojego brata Grzegorza: Nie chcieli robić sekcji zwłok

Paweł Skrzecz opowiedział o śmierci swojego brata Grzegorza: Nie chcieli robić sekcji zwłok

Paweł Skrzecz udzielił długiego wywiadu Andrzejowi Kostyrze z Super Expressu, w którym opowiedział o śmierci swojego brata – Grzegorza. Legenda polskiego boksu zmarła w połowie lutego tego roku. O jego śmierci informowaliśmy TUTAJ -> Nie żyje legenda polskiego boksu! Grzegorz Skrzecz miał 65 lat

Paweł Skrzecz opowiedział o śmierci swojego brata Grzegorza

Grzegorz Skrzecz w swojej karierze zdobywał między innymi brązowy medal na mistrzostwach świata w Monachium oraz mistrzostwo Europy w Warnie. Był uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich w 1980 roku w Moskwie. Ponadto był pięciokrotnym mistrzem Polski. W ringu stoczył stoczył 236 walk i aż 204 wygrał.

Paweł Skrzecz opowiedział o śmierci swojego brata Grzegorza: Nie chcieli robić sekcji zwłok

W rozmowie z dziennikarzem Andrzejem Kostyrą, Paweł Skrzecz opowiedział o tym, jak jego brat bliźniak pożegnał się z tym światem.

Jego śmierć była spokojna – zmarł w fotelu:

“Miał zadzwonić. Już nie oddzwonił. Dzwoni do mnie jego córka Patrycja, że nie żyje. Nie chcieli robić sekcji zwłok. Po prostu, usnął w fotelu, bez żadnego grymasu na twarzy. Nie czuł żadnego bólu. Koniec i po człowieku.”

Wywiad Andrzeja Kostyry z Pawłem Skrzeczem poniżej:

Zobacz także:

Amadeusz Ferrari ponownie obraża Kamila Łaszczyka! Zaskoczeni?

Dalej padają mocne słowa ze strony Amadeusza i jak widać konflikt jeszcze się nie wyczerpał. “Ferrari” i “Szczurek” zmierzyli się że sobą podczas FAME MMA 17. Pojedynek ten odbył się w formule MMA. Walka zakończyła się wygraną Łaszczyka przez techniczny nokaut w 3 rundzie.

Kubiszyn zarobił więcej w GROMDZIE niż w High League? ”Don Diego” zabiera głos!

Mateusz Kubiszyn zabrał głos i zdradził, że w organizacji GROMDA póki co zarobił większe pieniądze niż w freakowej organizacji. ”Don Diego” już osiemnastego marca stoczy swój trzeci pojedynek w High League. Kubiszyn na 6 edycji w Katowicach zmierzy się w formule K-1 z Dawidem ”Crazy” Załęckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis