Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWPaweł Pawlak przed XTB KSW Colosseum 2: Zrobimy walkę wieczoru i będzie krwawo!

Paweł Pawlak przed XTB KSW Colosseum 2: Zrobimy walkę wieczoru i będzie krwawo!

Jeden z pretendentów do tytułu mistrza KSW kategorii średniej Paweł Pawlak przed nadchodzącą wielkimi krokami galą XTB KSW Colosseum 2 jest przekonany, że starcie z jego udziałem gwarantuje wielkie emocje i ogromną dawkę… krwi!

Przypominamy, że Paweł Pawlak w jednej z najważniejszych walk gali zaplanowanej na 3 czerwca na Stadionie Narodowym zmierzy się z Tomaszem Romanowskim. Zwycięzca tego pojedynku będzie mógł nazwać siebie mistrzem wagi średniej.

Bilety na XTB KSW Colosseum 2 dostępne są na ebilet.pl.

Paweł Pawlak przed XTB KSW Colosseum 2: Zrobimy walkę wieczoru i będzie krwawo!

Łodzianin zachęca fanów do oglądania walki z jego udziałem i gwarantuje fajerwerki w niej:

“Myślę, że sprawdzimy się w stójce, bo walka MMA w niej właśnie się zaczyna i od tego zaczniemy, a nasze style walki dadzą coś spektakularnego. Tomek ma bardzo agresywny styl prowadzenia boju, ja mam bardziej taktyczny, ale jak wchodzę w wymiany, to wchodzę mocno i daję krwawe walki, więc myślę, że zrobimy walkę wieczoru i będzie krwawo.”

Oczywiście Pawlak widzi siebie jako zwycięzcę tej walki i ma nadzieję, że jego klub Octopus Łódź będzie miał kolejnego mistrza KSW w przeciągu miesiąca:

“W kwietniu mój kolega Adrian Bartosiński zdobył pas wagi półśredniej. Liczę na to, że ja również wywalczę tytuł i klub Octopus będzie miał dwa pasy w ciągu miesiąca.”

Zobacz także:

Błachowicz chce odesłać Pereire do wagi średniej: Czasami myślę, że taka jest moja rola w UFC! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) jest pewny swego przed nadchodzącym hitowym pojedynkiem z Alexem Pereirą (7-2). Do ich kapitalnie zapowiadającej się walki dojdzie dwudziestego dziewiątego lipca na gali UFC 291 w Salt Lake City.

Piotr Walawski z kolejnym zwycięstwem! Skończył rywala już w 1. rundzie! [WIDEO] Widzieliście?

Piotr Walawski to młody zawodnik, który ciągle się rozwija i widać coraz większe postępy. Reprezentant BT Gym i Bks Olimp Szczecin udowodnił to podczas swoich ostatnich występów. Podopieczny Piotra Bagińskiego wystąpił w walce wieczoru Anaconda Fight League 4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis