MMA PLBabilon MMAPaweł Pawlak po Babilon MMA 21: Dajcie mi szansę, a zostanę pierwszym podwójnym mistrzem w historii Babilonu

Paweł Pawlak po Babilon MMA 21: Dajcie mi szansę, a zostanę pierwszym podwójnym mistrzem w historii Babilonu

Mistrz wagi średniej Paweł Pawlak po gali Babilon MMA 21 zadeklarował chęć walki o drugi pas mistrzowski! “Plastinho” tym razem obrał sobie za cel dywizję półśrednią.

Pawlak w walce wieczoru wczorajszej gali Babilon MMA 21 pewnie wypunktował Sergieia Guzova, broniąc tytułu mistrzowskiego w kategorii średniej. W rozmowie z Igorem Marczakiem po walce, łodzianin zadeklarował chęć walki o drugi pas mistrzowski.

Paweł Pawlak po Babilon MMA 21: Dajcie mi szansę, a zostanę pierwszym podwójnym mistrzem w historii Babilonu

“Nie ma mistrza w wadze półśredniej, więc jestem zainteresowany takim starciem. Sierpień/wrzesień i jestem gotowy. Ja jestem małym średnim. Ważę na co dzień 90 kilogramów. Na spokojnie mogę zbić do 77 i zostać pierwszym w historii podwójnym mistrzem Babilon MMA. Tomku Babiloński – daj mi szansę i możemy to zrobić!” – przyznał.

Pawlak ma obecnie serię czterech walk bez porażki i nie ukrywa, że jego sportowym celem jest powrót do UFC, gdzie w latach 2014-2015 stoczył trzy walki notując rekord 1-2:

“To nie była widowiskowa walka, ale rankingowo była bardzo ważna. On miał dwadzieścia wygranych, trzy porażki, dziesięć wygranych z rzędu i takie zwycięstwo dobrze smakuje. Ja teraz mam cztery wygrane z rzędu i to na dobrych rywalach. Uważam, że można zacząć myśleć o UFC.”

Zobacz także:

Łukasz Brzeski i Łukasz Sudolski powalczą o kontrakt w UFC!

Dwaj zawodnicy Babilon MMA staną przed szansą na dołączenie do największej organizacji MMA na świecie. O kontrakt z UFC podczas gal Dana White’s Contender Series powalczą Łukasz Brzeski oraz Łukasz Sudolski.

Dzisiaj w UFC walczy Krzysztof Jotko! Trzymamy kciuki za rodaka!

To już dzisiaj! Na gali UFC on ESPN 23 zawalczy Polak – Krzysztof Jotko! Rozpędzony trzema wiktoriami z rzędu 31-latek podejmie niebezpiecznego “Tarzana” Seana Stricklanda.