MMA PLNajnowszeKSWPaweł Pawlak o postawie Janikowskiego przed XTB KSW 96: Damian zrobił się trochę arogancki

Paweł Pawlak o postawie Janikowskiego przed XTB KSW 96: Damian zrobił się trochę arogancki

Paweł Pawlak, czyli aktualny mistrz wagi średniej Federacji KSW wypowiedział się o postawie Damiana Janikowskiego, z którym zmierzy się w walce wieczoru nadchodzącej wielkimi krokami gali XTB KSW 96.

Paweł Pawlak o postawie Janikowskiego

“Plastinho” odniósł się do sugestii Janikowskiego, który z rozbrajającą szczerością i pewnością siebie zapowiada odebranie tytułu mistrzowskiego łodzianinowi.

Bilety w sprzedaży na eBilet.pl

Paweł Pawlak o postawie Janikowskiego przed XTB KSW 96: Damian zrobił się trochę arogancki

Na oficjalnej stronie Federacji KSW pojawiła się wypowiedź Pawlaka, który przekazuje swoje odczucia na temat najbliższego rywala”

“Damian zrobił się trochę arogancki w tym wszystkim i myśli, że ta walka będzie dla niego łatwa, że łatwo zdobędzie pas. Obserwuję go, oglądam wywiady i słyszałem, że myśli, iż to będzie dla niego łatwa walka. Mam bardzo wielką motywację do tego, żeby mu trochę utrzeć nosa i pokazać mu, że „Plastinho” nie jest taki słaby.”

https://www.kswmma.com/

Na dodatek Pawlak zapewnia, że rundy mistrzowskie ich pojedynku mogą mieć decydujące znaczenie:

“Jeśli Damian nie rozkłada sił, szybko puchnie. Jeśli za bardzo pójdzie piecem na początku walki, to nie wystarczy mu tlenu na całe starcie. Pokażę mu, że tlen i kondycja są bardzo ważne, a nie tylko to, że masz bardzo mocne uderzenie, jesteś duży i silny. Wierzę, że czwarta i piąta runda będą decydowały i myślę, że w tych rundach walka może się zakończyć. Mam dużą motywację do tego, żeby skończyć go przed czasem. Pokazać mu, kto jest tutaj mistrzem. Wtedy walka z Damianem była najlepszym starciem wieczoru i teraz też chciałbym, aby było tak samo.”

https://www.kswmma.com/

Poniżej oficjalna zapowiedź tego starcia:

A Wy komu kibicujecie w walce Pawlak vs Janikowski 2? Ich rewanżowe starcie już w sobotę 20 lipca w Łodzi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis