MMA PLPająkPaweł Pająk obronił pas w Tajlandii! Polak już w pierwszej rundzie znokautował rywala! [WIDEO]

Paweł Pająk obronił pas w Tajlandii! Polak już w pierwszej rundzie znokautował rywala! [WIDEO]

Kolejne zwycięstwo Pawła Pająka! Trzeba przyznać, że wygląda to coraz lepiej i nasz reprezentant co ważne robi postępy. Pająk wczoraj udanie obronił pas na terenie Tajlandii. Oczywiście w narożniku, aby pomóc i wesprzeć brata pojawił się znany podróżnik i uczestnik gal freakowych – Piotr Pająk.

Pająk

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie udało nam się porozmawiać z Piotrkiem, który zdradził, że jest otwarty, aby wrócić do pewnego pomysłu. Już kiedyś mówiło się o potencjalnym pojedynku braci bliźniaków – starcie bracia Pająk vs bracia Tyburscy. Piotr wyjawił, że przy dobrej ofercie być może mogłoby dojść do tego zestawienia.

Piotr jest aktualnie po kolejnej długiej i ciekawej podróży. Była nowa seria chociażby w Indiach – co możecie zobaczyć [TUTAJ]

Jest kolejne zwycięstwo!

Brawo Paweł! Polak ma za sobą kolejne zwycięstwo na terytorium Tajlandii. Piotr Pająk udanie obronił pas w boksie – o czym poinformował jego brat w mediach społecznościowych. Pająk już w pierwszej rundzie znalazł okazję na zakończenie pojedynku przed czasem.

Mamy to!!! @pawel_muaythai_fighter NOKAUTUJE W PIERWSZEJ RUNDZIE!!! Pas zostaje u nas!!!! @nakmuay_camp😎#paweł#pas#belt#mistrz#champ#champion#muaythai#rawai#phuket#tajlandia#podroze#travel#podróżnik#walki

Cały odcinek możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Jest nagranie zza kulis konferencji High League 7! Najman starł się z Jackiem i Joanną Murańskimi! [WIDEO] Widzieliście?

Na kanale High League pojawił się materiał zza kulis pierwszej konferencji 7 edycji. Podczas drugiego panelu doszło do mocnej wymiany słów pomiędzy Marcinem Najmanem, a Jackiem Murańskim. ”El Testosteron” od razu powtarzał, że face to face nie jest dobrym rozwiązaniem, bowiem nie da rady się powstrzymać i od razu uderzy ”Murana”. Tak też się stało, ale to nie koniec. Okazało się, że tuż po konferencji Jacek Murański czekał i ruszył w stronę byłego pięściarza.

WOTORE 7: Apteka już pod koniec czerwca zmierzy się z podopiecznym Mirosława Oknińskiego! Co wy na to?

W zasadzie o takim zestawieniu mówi się już od dłuższego czasu. Trzeba zaznaczyć, że na tej linii padło dużo mocnych słów. Już dwudziestego trzeciego czerwca w Katowickiej walcowni odbędzie się gala WOTORE 7, a wysoko w karcie zobaczymy starcie ”Apteki” z Kamilem Mindą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis