MMA PLFENPaweł Jóźwiak z klasą wyjaśnia Tomasza Romanowskiego: Teraz sam się wystawił na strzał

Paweł Jóźwiak z klasą wyjaśnia Tomasza Romanowskiego: Teraz sam się wystawił na strzał

Paweł Jóźwiak już ochłonął i z klasą wyjaśnia Tomasza Romanowskiego za jego słowa o “bzdetnym” pasie FEN, który zdobył Cezary Oleksiejczuk i w przypływie euforii grzecznie wyzwał do walki Michała Materlę.

Paweł Jóźwiak

Romanowski to “człowiek z zasadami”, według którego młody wilk polskiej sceny MMA nie ma prawa głosu w potencjalnym wyzwaniu legendy polskiej sceny MMA. Zdaniem zawodnika KSW, to Michał Materla może sobie wybierać rywali, a nie nowy mistrz wagi półśredniej FEN Cezary Oleksiejczyk.

Co najdziwniejsze, Oleksiejczuk wyzwanie legendzie polskiego MMA rzucił w sposób – jak się wydawało – akceptowany nawet przez “ludzi z zasadami”. Widocznie sprawa ta nie wygląda tak przejrzyście w przypadku Romanowskiego, który wyczuł szansę na walkę z Oleksiejczukiem i teraz szuka takiego pojedynku.

Paweł Jóźwiak z klasą wyjaśnia Tomasza Romanowskiego: To on jest atencjuszem, to on szuka teraz walki!

Paweł Jóźwiak w rozmowie z portalem MMA BNB odniósł się do słów Tomasza Romanowskiego i z klasą promotora, którą ostatnio nabywa z coraz większą gracją, wyjaśnia opinię przedstawioną przez zwycięzcę programu Tylko Jeden:

“Są pewne granice, których nie można przekraczać. O ile nie miałem nic przeciwko temu, że skrytykował Czarka, bo ten potrzebował szumu medialnego to ok, ale potem Tomek tak się wystawił na strzał, że praktycznie sam się położył i trzeba go teraz tylko dobić. Ja uważam, że leżących się nie kopie, ale to co mam do powiedzenia, to powiem.

Po pierwsze: Michał Materla nie potrzebuje adwokata. Nawet jeśli w jakikolwiek sposób poczułby się urażony przez Czarka to sam jest w stanie to załatwić. Nie potrzebuje, żeby koledzy z klubu stali w jego obronie. Tym bardziej, że Czarek nie obraził w żaden sposób Michała. […]

Dwa: rzeczywiście była taka oferta. Złożyliśmy ofertę, dobrą ofertę, bo kwota byłą sześciocyfrowa, była taka oferta za takie pieniądze, jakie nigdy w FEN-ie nie były. Nie dogadaliśmy się, nie było żadnej spiny. Podsumowując: Michał nie był urażony w żaden sposób, nie potrzebuje adwokata i uważam, że Tomek nie musi w jakikolwiek sposób Michała w tej sprawie bronić. Uważam, że wpis z obsranymi pampersami był nie na miejscu, a dzisiejszy wpis, w którym nazwał pas FEN-u bzdetnym to przegięcie.

Tomek obraził tym samym innych Bersekerów, którzy walczą w FEN-ie i chcą ten pas zdobyć i dla nich takie trofeum jest więcej warte. Taki Wojciech Janusz czy Wojciech Kawa marzą o takim trofeum. Nazwanie pasa FEN bzdetnym jest dla mnie jak policzek. Tomek Romanowski, którego szanuję jako sportowca, walczył przecież w FEN-ie, przegrał swoją walkę i nie byliśmy zainteresowani kontynuowaniem współpracy z nim.

Poza tym jego brat jest w naszej organizacji. Ciężko trenował, dostał walkę o pas i chciał też ten pas zdobyć. Nie udało mu się. To co? Przyjechaliby na galę walczyć o bzdetny pas? Nazwanie tak naszego pasa jest policzkiem dla zawodników jak i dla mnie i dla całego naszego zespołu. Jest to bardzo nie w porządku z jego strony. Nie wiem co się z nim stało, nie wiem dlaczego tak powiedział.

Bardzo mnie to zabolało. Bardzo dużo Berserkerów się u nas bije. Nie wiem czym sobie zasłużyliśmy na takie słowa. I Tomek musi się tutaj zastanowić, bo to nie Czarek szuka atencji, kiedy grzecznie wyzywa do walki Michała Materlę, tylko bardziej to Tomek szuka atencji, że próbuje się na konflikcie i na takich słowach wypromować. Przykro mi, że takie słowa słyszę z ust takiego doświadczonego wojownika, którego zawsze szanowałem.” – przyznał Paweł Jóźwiak.

Zobacz także:

Tomasz Romanowski o Cezarym Oleksiejczuku: Posiada bzdetny pas FEN i chce Materlę?

Tomasz Romanowski ponownie wypowiedział się o Cezarym Oleksiejczuku, czyli nowym mistrzu wagi półśredniej FEN, który po gali FEN 37 wyzwał do walki Michała Materlę, dla którego jest gotowy przenieść się do wyższej dywizji wagowej.

Michał Andryszak bohaterem walki wieczoru FEN 38

Michał Andryszak (22-10-1, 14 KO, 7 SUB) wystąpi w walce wieczoru gali FEN 38, która 22 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Będzie to debiut reprezentanta ANKOS MMA Poznań w klatce FEN.

Polscy piłkarze pojawią się na KSW 65. Wszystko dzięki sponsorowi Roberto Soldicia

Gala KSW 65 będzie z pewnością największym wydarzeniem polskiej organizacji w tym roku. Walka wieczoru Mamed Khalidov – Roberto Soldić cieszy się ogromnym zainteresowaniem również w środowisku piłkarskim. Dzięki uprzejmości Adama Kostki, sponsora głównego UFD Managment “Kostka Transporte” w Arenie Gliwice pojawią się polscy piłkarze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis