MMA PLNajnowszePrime MMAPaweł Jóźwiak w emocjonalnym wywiadzie o najgorszej porażce: Tego się bardzo wstydzę [WIDEO]

Paweł Jóźwiak w emocjonalnym wywiadzie o najgorszej porażce: Tego się bardzo wstydzę [WIDEO]

Paweł Jóźwiak, czyli były Prezes FEN, a obecnie zdobywający coraz większą rozpoznawalność freak fighter w emocjonalnym wywiadzie z portalem MMA.PL wypowiedział się o najgorszej porażce, jaka przydarzyła mu się w jego sportowej karierze.

Paweł Jóźwiak w emocjonalnym wywiadzie

Paweł Jóźwiak w świecie freak fightów notuje obecnie rekord 4-5. Wśród jego pogromców znajdują się tacy zawodnicy jak: Marcin Najman, Jacek Murański, Michał Boxdel Baron czy Adrian Cios.

I jednej z tych porażek były Prezes FEN wstydzi się najbardziej w życiu.

Paweł Jóźwiak w emocjonalnym wywiadzie o najgorszej porażce: Tego się bardzo wstydzę

Jóźwiak w rozmowie z Adrianem Węgierskim z portalu MMA.PL przyznał, że chciałby wziąć rewanż za tę jego zdaniem wstydliwą porażkę, ale wskazał także zawodnika, z którym chciałby zmierzyć się w kolejnej walce w klatce:

“Na pewno chciałbym się zmierzyć z Pasutem i myślę, żę ten pojedynek się wkrótce wydarzy. To się musi wydarzyć zwłaszcza, że ten konflikt narasta. Robert bardzo brzydko na mój temat się wypowiadał. Ja mu dłużny nie byłem i ten konflikt musi mieć finał w klatce. Z rewanżów to muszę zmazać plamę z walki z Ciosem. Tego się bardzo wstydzę i to największa moja życiowa plama i muszę ją zmazać.”

Cała rozmowa z Pawłem Jóźwiakiem do sprawdzenia poniżej:

A Wy z kim chętniej widzielibyście Pawła Jóźwiaka w kolejnej walce? Z Robertem Pasutem czy z Adrianem Ciosem? Która walka według Was na ten moment jest ciekawsza?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis