MMA PLFENPaweł Jóźwiak uparcie: Obóz Michała Materli jest jak najbardziej zainteresowany walką z Oleksiejczukiem na FEN!

Paweł Jóźwiak uparcie: Obóz Michała Materli jest jak najbardziej zainteresowany walką z Oleksiejczukiem na FEN!

Prezes organizacji FEN Paweł Jóźwiak uparcie twierdzi, że Michał Materla ciągle jest zainteresowany występem w jego organizacji i konfrontacją z mistrzem wagi półśredniej Cezarym Oleskiejczukiem.

Paweł Jóźwiak

I to mimo podpisania przez “Magica” nowego kontraktu z Federacją KSW, o którym zawodnik poinformował we wczorajszym programie Hejt Park na Kanale Sportowym. Maciej Kawulski dopowiedział także, że Materla ma kontrakt z KSW na dwie walki w 2022 roku.

Paweł Jóźwiak uparcie: Obóz Michała Materli jest jak najbardziej zainteresowany walką z Oleksiejczukiem na FEN!

Mimo tych informacji oraz ogłoszeniu walki Michała Materli na styczniowej gali KSW 66 w Szczecinie, prezes FEN Paweł Jóźwiak twierdzi, że obóz “Magica” cały czas jest zainteresowany jego ofertą:

“Czarek jasno powiedział ze nie interesuje go ta walka z z Tomkiem na ta chwile . Nie będziemy go wiec zmuszać do tego Michał nie poszedł do KSW dożywotnio. Jego obóz jest jak najbardzej zainteresowany walka z Oleksiejczukiem w najbliższej przyszłości .”

Co ciekawe, mamy dwie narracje w tej sprawie, bowiem Michał Materla wczoraj tak powiedział o rozmowach z FEN-em:

“Była jedna rozmowa z FEN-em, która zakończyła się bardzo szybko. Moje oczekiwania, a ich propozycja bardzo mocno się rozbiegały. Temat został ucięty, po jednej dosłownie rozmowie. To była rozmowa z Norbertem. Ja miałem jeszcze później – podczas gali w Szczecinie – okazję porozmawiać chwilę z Bartkiem Szubą, ale ja stałem przy swoim stanowisku.”

Zobacz także:

Gwiazda UFC wywołuje burzę swoimi wpisami! McGregor: Ludzie powinni mieć prawo wyboru!

Conor McGregor (22-6) wywołał prawdziwą burzę swoimi wpisami w mediach społecznościowych. Standardowo później wpisy Irlandczyka zniknęły. McGregor skomentował plan wprowadzenia obowiązkowych szczepień. Były podwójny mistrz UFC nie zgadza się z taką sytuacją i uważa, że każdy powinien mieć wybór.

Zaskakujące słowa Boxdela o FAME MMA: To nie jest projekt na jakoś super długo!

Projekt FAME MMA z każdym kolejnym wydarzeniem zyskuje na popularności. Cała koniunktura generuje coraz większe przychody, co pokazują liczby sprzedanych płatnych subskrybcji. Czy coś może więc pójść nie tak? „To nie jest projekt na jakoś super długo” – wypowiedział się jeden z włodarzy FAME, Michał „Boxdel” Baron.

Oficjalnie Michał Materla wraca do KSW! Następna walka już na 66 edycji w Szczecinie!

Jest dobra wiadomość! Dzisiaj podczas ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym ogłoszono, że Michał Materla (30-8) wraca do największej organizacji w naszym kraju.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis