MMA PLMarcin NajmanPaweł Jóźwiak pokazuje jak pokona Marcina Najmana: Grubasa trzeba wal*ć w bęben [WIDEO]

Paweł Jóźwiak pokazuje jak pokona Marcina Najmana: Grubasa trzeba wal*ć w bęben [WIDEO]

Paweł Jóźwiak coraz śmielej sobie radzi w mediach społecznościowych, gdzie zaczyna punktować nawet w walkach, której jeszcze się nie odbyły. Prezes FEN pokazuje właśnie jak pokona Marcina Najmana.

Paweł Jóźwiak pokazuje jak pokona Marcina Najmana

Pojedynek między Jóźwiakiem na Najmanem ma odbyć się na zasadach MMA bez rękawic, a organizacją, którą doprowadzi do tego oczekiwanego przez freak fanów starcia będzie WOTORE.

Paweł Jóźwiak pokazuje jak pokona Marcina Najmana

Zanim jednak Paweł Jóźwiak będzie chciał spuścić łomot Najmanowi w klatce, to najpierw punktuje go medialnie. “El Testosteron”, który walczy nie tylko z rywalami, ale i z dość wyraźnie widoczną nadwagą może mieć nie lada problem.

Prezes FEN bowiem przekazał kibicom plan na pokonanie Najmana w ich walce.

Planem tym są… uderzenia w brzuch, który Paweł Jóźwiak nazywa bębnem:

“Najman, ponieważ jesteś strasznym grubasem, widzę tu tylko jeden sposób. Mój sposób na ubicie grubasa? Walnąć go prosto w bęben” – oświadczenia Jóźwiak

Zobacz także:

Roberto Soldić kończy przygodę w KSW! Piękne słowa Chorwata na pożegnanie po polsku!

Roberto Soldić już wybrał! Na pewno nie wiąże przyszłości z organizacją KSW, w której to dojrzał jako zawodnik MMA. Wybrał nietypowy kierunek, o którym wspominaliśmy na naszym portalu.

Mansur Azhiev ogłosił zakończenie kariery MMA!

Takiej wiadomości w poniedziałkowy wieczór nikt się nie spodziewał. Mansur Azhiev ni stąd ni z owąd ogłosił zakończenie kariery MMA. Zawodnik WCA Fight Team dodał post na Instagramie, w którym po krótce wyjaśnił swoją decyzję.

Niepokonany Patryk Likus zmierzy się z Pascalem Hintzenem na gali KSW 73

Niepokonany Patryk Likus (2-0, 1 KO) powróci do klatki KSW, by zmierzyć się w niej z Pascalem Hintzenem (7-1, 5 Sub). Do starcia w wadze piórkowej dojdzie podczas gali KSW 73, która odbędzie się 20 sierpnia w hali COS TORWAR w Warszawie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis