MMA PLFENPaweł Jóźwiak podsumował FEN 36: Sport wygrał, jestem dumny!

Paweł Jóźwiak podsumował FEN 36: Sport wygrał, jestem dumny!

Szef Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak podsumował minioną galę FEN 36, która wczoraj odbyła się w Szczecinie. Prezes przyznał bez ogródek, że nie potrzebuje freaków do tego, by zrobić dobrą imprezę sportów walki w Polsce.

Najpierw spłynęły podziękowania od całej organizacji FEN, gdzie w mediach społecznościowych w taki sposób podsumowano sobotnią imprezę:

“Gala FEN 36: Fight Night Szczecin już za nami! Był to wspaniały wieczór pełen nokautów, poddań, nie zabrakło też niespodzianek. Dziękujemy wszystkim obecnym na hali za stworzenie niesamowitej atmosfery, oraz wszystkim zgromadzonym przed telewizorami! 💪

Gala FEN 36: Fight Night Szczecin już za nami! Był to wspaniały wieczór pełen nokautów, poddań, nie zabrakło też…

Posted by FightExclusiveNight on Saturday, October 16, 2021

Paweł Jóźwiak podsumował FEN 36: Sport wygrał, jestem dumny!

Później podsumowanie gali FEN 36 przedstawił w rozmowie z dziennikarzami prezes organizacji – Paweł Jóźwiak. Przyznał on, że gala w Szczecinie okazała się dużym sukcesem:

“Szczecin to będzie stałe miejsce na mapie FEN-u. Cieszę się, że są takie miejscowości, co wspierają sport, co kochają takie MMA czysto sportowe, że są kibice, którzy potrafią to docenić, przyjść i zapełnić halę. Bo wiemy jakie są czasy, że sprzedaje się freak fight, sport może tak nie do końca. Ale dzisiaj pokazaliśmy, że sport wygrał i ja, jako osoba, która zawsze była za spotem, a te freaki traktowała jako zło konieczne, to czuję się spełniony i jestem dumny.”

Całe wywiad z Pawłem Jóźwiakiem do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Bellator 268 – wyniki

Kolejna gala Bellator MMA odbędzie się w Phoenix. Główną atrakcją będą tam dwa starcie półfinałowe Grand Prix wagi półciężkiej.

ONE Championship: First Strike. Co za kopnięcie! Superbon mistrzem po piekielnym nokaucie na Petrosyanie [WIDEO]

W Singapurze odbyła się gala ONE Championship: First Strike. Tym razem azjatycki gigant zorganizował wydarzenie oparte na walkach kickbokserskich. Poznaliśmy też pierwszego mistrza kategorii piórkowej. Stało się to w sposób naprawdę spektakularny i brutalny!

FEN 36: Mateusz Rębecki ekspresowo pokonał Felipe Maię [WIDEO]

Mateusz Rębecki (14-1) błyskawicznie pokonał Felipe Maię (10-6) w walce wieczoru gali FEN 36 i po raz szósty obronił pas wagi lekkiej.