MMA PLFENPaweł Jóźwiak podsumował FEN 32. Zdradził czy zakontraktuje Bonusa BGC i Ferrariego [WIDEO]

Paweł Jóźwiak podsumował FEN 32. Zdradził czy zakontraktuje Bonusa BGC i Ferrariego [WIDEO]

Foto: Facebook/ FEN

Prezes Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak podsumował minioną galę FEN 32. Kolejna gala jednej z największych polskich organizacji mieszanych sztuk walki okazała się bardzo interesująca, a na gali oglądaliśmy wiele ciekawych rozstrzygnięć.

W walce wieczoru Mateusz Rębecki obronił pas mistrzowski wagi lekkiej i zrobił kolejny krok ku organizacji UFC. W co-main evencie Marcin Łazarz pokonał Wojciecha Janusza i w kolejnej swojej walce ma zmierzyć się w pojedynku o pas mistrzowski wagi półciężkiej.

Co o tych walkach jak i o całej gali powiedział prezes FEN Paweł Jóźwiak?

Paweł Jóźwiak podsumował FEN 32. Zdradził czy zakontraktuje Bonusa BGC i Ferrariego

Szef Fight Exclusive Night odniósł się także do potencjalnego angażu dwóch freaków w postaci Bonusa BGC i Amadeusza “Ferrariego” Roślika. Paweł Jóźwiak wykluczył zakontraktowanie obu:

“Uspokajam fanów – nie planujemy angażu Bonusa BGC w FEN-ie. Mamy różnych celebrytów tutaj. Był nie tylko Bonus BGC, ale był tez Amadeusz Ferrari Roślik, była Seksmasterka i wielu innych, ale to są tylko goście, spokojnie. Jak widzicie FEN sportem stoi i nie będziemy tutaj przesadzać. Na pewno jakieś freakowe zestawienia zrobimy, ale nie będziemy szaleć tak bardzo.”

Cała rozmowa z Pawełem Jóźwiakiem do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

FEN 32: Mateusz Rębecki błyskawicznie kończy rywal. “Chińczyk” nadal mistrzem! [WIDEO]

Mateusz Rębecki (13-1) ekspresowo znokautował Jose Barriosa (11-2) w walce wieczoru gali FEN 32. Stawką pojedynku był posiadany przez Polaka pas wagi lekkiej.

Typowanie redakcyjne #234: FEN 32: Rębecki vs. Barrios

Zapraszamy na dwieście trzydziestą czwartą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie przeanalizowaliśmy kilka pojedynków w formule MMA z gali FEN 32, która odbędzie się w już w sobotę.

FEN 32: Marcin Łazarz ponownie lepszy od Wojciecha Janusza.”Bane” zawalczy o pas!

Marcin Łazarz (13-7, 1 N/C) pokonał Wojciecha Janusza (10-6) jednogłośną decyzją sędziowską drugiej walce wieczoru gali FEN 32. Stawką pojedynku było prawo walki o pas kategorii półciężkiej.