MMA PLFENPaweł Jóźwiak po FEN 39. Wczoraj zapowiadał, że sala gimnastyczna zapłonie, dzisiaj: Nie czułem tego ognia [WIDEO]

Paweł Jóźwiak po FEN 39. Wczoraj zapowiadał, że sala gimnastyczna zapłonie, dzisiaj: Nie czułem tego ognia [WIDEO]

Prezes Paweł Jóźwiak po minionej gali FEN 39 podsumował wydarzenie w rozmowie z dziennikarzami. Jeszcze wczoraj naczelna postać czołowej polskiej organizacji MMA zapowiadała, że sala gimnastyczna w Ząbkach, gdzie odbywało się FEN 39 zapłonie. Jak wyszło ostatecznie?

Paweł Jóźwiak po FEN 39

Cytując klasyka z internetu: “Tak średnio bym powiedział”. Walki nie były emocjonujące, kibice często oglądali jednostronne starcia, a i zabrakło typowego szczęścia, potrzebnego organizatorom przy tworzeniu takich organizacji.

Dość powiedzieć, że na godziny przed imprezą posypał się main event gali, bowiem Michał Andryszak wypadł ze starcia mistrzowskiego z Olim Thompsonem.

Paweł Jóźwiak po FEN 39

Co na to wszystko prezes FEN Paweł Jóźwiak? Oddajmy mu głos:

“Nie chcę oceniać na gorąco tej gali. Ja tam gdzieś nie wiem, dałbym z 5, 6. Mamy ambicje wysokie, ale nie porywały mnie te pojedynki. Nie czułem tego ognia. Jako promotor, jako matchmaker nie do końca jestem spełniony. Tutaj jednak ciężko było zmierzyć się z wszystkimi przeciwnościami losu i myślę, że fani nas zrozumieją. Dużo wkładamy serca w to co robimy i tyle. Teraz już żyjemy następną galą.”

Cała rozmowa do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

ONE Championship: Lights Out: Zgaszone światła w walkach mistrzowskich! [WIDEO]

Gala ONE Championship: Lights Out w Singapurze już za nami. Pojedynki mistrzowskie jak najbardziej dopasowały się do podtytułu gali.

Sebastian Rajewski pokazał kopnięcie boczne na… Macieju Turskim! To był duży ból! [WIDEO]

Sebastian Rajewski (12-6) był jednym z gości wczorajszego programu ”Oktagon Live”. To już wydaje się tradycją! Na koniec dziennikarz Maciej Turski poprosił zawodnika KSW, aby zaprezentował na nim jakąś technikę. Prowadzący nie ukrywał, że mocno siadło.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis