MMA PLOknińskiPaweł Jóźwiak ostro o Oknińskim: Przesadził i to grubo, jestem na niego wściekły… [WIDEO]

Paweł Jóźwiak ostro o Oknińskim: Przesadził i to grubo, jestem na niego wściekły… [WIDEO]

Paweł Jóźwiak na spokojnie oglądnął konferencję prasową przed galą Fight Exclusive Night 34. Prezes jest wściekły na trenera Mirosława Oknińskiego, który wziął mikrofon i nie brakowało mocnych słów!

Mowa tu o zmianie rywala Epic Cheat Meal, który trzy tygodnie trenuje pod okiem Mirosława Oknińskiego. Podczas konferencji prasowej trener dowiedział się, że rywalem Epica będzie Mateusz Murański. Te zachowanie nie spodobało się Oknińskiemu.

Paweł Jóźwiak ostro o Oknińskim!

Paweł Jóźwiak postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o  Mirku Oknińskim. Prezesowi nie podobało się zachowanie trenera na konferencji prasowej.

Zanim przejdziemy do freaków, chciałbym coś powiedzieć. Jestem naprawdę oburzony, nie dotarło to do mnie bezpośrednio na konferencji, ale sobie potem to wszystko obejrzałem. Jestem zniesmaczony, oburzony, jestem wściekły na trenera Oknińskiego. Przesadził, te zachowanie było skandaliczne. To jest FEN, porządek, a jak Mirek chce sobie rządzić i dyktować warunki to niech sobie wskrzesi PLMMA i tam robi takie zamieszanie. To jest FEN i tutaj rządzimy my, jak nie pasuje Mirkowi to niech nie wychodzi w narożniku Cheat Meala to nie jest mój problem. Pan Rysiu Car też Mirka wyjaśnił na YouTubie powiedział, że Eipc Cheat Meal zatrudnił sobie Mirka i Mirek jest od tego, żeby go przygotować, a nie marudzić tutaj i dyskutować. Epic wiedział o tym, że jest planowana zmiana rywala, także nie rozumiem tego całego oburzenia Mirka. Przesadził, jestem na niego wściekły i będziemy musieli chyba usiąść poważnie porozmawiać, bo miarka się przebrała.       

Cała rozmowa poniżej:

Karta walk gali FEN 34: TOTALbet Fight Night:

93,0 kg, MMA: Paweł “Trybson” Trybała vs Łukasz “Boroś” Borowski
61,2 kg MMA: Jonas Magard vs Frans Mlambo*
70,0 kg MMA: Lil Masti vs Adrianna Śledź
77,1 kg, MMA: Szymon Dusza vs Cezary Oleksiejczuk
120,2 kg, MMA: Mateusz Murański vs Epic Cheat Meal
61,2 kg, MMA: Ekaterina Shakalova vs Jamila Sandora
94,0 kg, MMA: Kamil Piórkowski vs Adam Radziszewski
70,3 kg, MMA: Łukasz Charzewski vs Damien Lapilus
61,0 kg MMA: Paulina Paola vs Wiktoria “tu_viciia” Gnieciak
93,0 kg, MMA: Michał Piwowarski vs Kacper Miklasz

WYKUP DOSTĘP DO FEN 34 PPV ->https://fenmma.tv/#/ref/mmapl

Zobacz także:

FAME MMA 10: Don Kasjo mógł liczyć na fanów! Najlepsza sprzedaż należy do niego! Widzieliście?

Kasjusz Życiński ma wielu ”hejterów” i kibiców! ”Don Kasjo” jest numerem jeden jeśli chodzi o sprzedaż PPV z reflinków – o czym wspomniał na swoim lajvie.

MMA VIP 2: Ryszard ”Szczena” trenuje do walki z ”Psychotropem”! Zaskoczy?

Ryszard Dąbrowski nowe wyzwanie bierze na poważnie. ”Szczena” trenuje do swojego debiutu w mieszanych sztukach walki. Trzeba przyznać, że informacja o walce Ryszarda wzbudziła spore zainteresowanie.