MMA PLMarcin NajmanPaweł Jóźwiak opublikował sondę o walce z Najmanem. “El Testosteron” na to: Albo wygram albo wygram przed czasem

Paweł Jóźwiak opublikował sondę o walce z Najmanem. “El Testosteron” na to: Albo wygram albo wygram przed czasem

Paweł Jóźwiak to prezes organizacji Fight Exclusive Night, który coraz głębiej babra się w środowisku freak fightów. Doszło nawet do tego, że będzie on walczył. I to walczył nie z byle kim, bo z legendą polskich freak fightów – Marcinem Najmanem.

Paweł Jóźwiak

Walka Jóźwiak vs Najman ma odbyć się na zasadach MMA na gołe pięści. Starcie to ma zorganizować organizacja Wotore. O szczegółach najprawdopodobniej dowiemy się już niebawem od samego organizatora.

Paweł Jóźwiak opublikował sondę o jego walce z Najmanem. “El Testosteron” na to: Albo wygram albo wygram przed czasem

Paweł Jóźwiak, który staje się powoli instagramowym influenserem opublikował na swoim koncie sondę, w której pyta o zwycięzcę jego walki z “El Testosteronem”. Kibice głosowali różnie, ale najgłośniejszy komentarz w tej sondzie zamieścił sam Najman.

Rozpędzony serią wygranych z nic nieznaczącymi rywalami Najman, jest przekonany o swoim zwycięstwie nad Prezesem FEN:

“Wyniki tego starcia są możliwe dwa. Jak to w walce. Albo wygram, albo wygram przed czasem. Innego rozwiązania nie ma. A Ty Paweł ciężko trenuj wszak tu o Twoje zdrowie idzie” – napisał na twitterze.

A Wy jak typujecie walkę Jóźwiak vs Najman i dlaczego wygra ją wasz faworyt?

Zobacz także:

Roberto Soldić o walce z youtuberem: Nie chciał ryzykować! Nie widzę w nim nic wyjątkowego! Co wy na to?

Roberto Soldić (20-3) w programie The MMA Hour został zapytany o potencjalne starcie w boksie z jeden z najbardziej popularnych youtuberów na świecie. Mowa oczywiście o walce z Jake Paulem. ”RoboCop” o Amerykaninie wypowiada się z szacunkiem, ale zarazem nie widzi w nim nic specjalnego – jeśli chodzi o umiejętności.

Marcin Najman jak Conor McGregor! “Surprise, surprise motherf***er! The king is back!” [WIDEO] Widzieliście?

Marcin Najman wraca do walk! W tej formule “El Testosterona” jeszcze nie widzieliśmy. Tym razem częstochowianin zawalczy na gołe pięści, a jego przeciwnikiem będzie prezes FEN Paweł Jóźwiak. Najman upodobnił się do Conora McGregora i wrzucił do sieci filmik, na którym powtarza znane hasło.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis