MMA PLFENPaweł Jóźwiak ogłasza na ten rok galę FEN w PPV! Będzie jedna walka freakowa z… udziałem jego samego!

Paweł Jóźwiak ogłasza na ten rok galę FEN w PPV! Będzie jedna walka freakowa z… udziałem jego samego!

Paweł Jóźwiak w tej chwili skupia się na dwóch ważnych dla siebie wydarzeniach – sobotniej gali FEN 44 w Ostrowie Wielkopolskim oraz lutowej walce z Boxdelem na gali FAME 17. Mimo najbliższych planów, Prezes FEN ogłasza już na ten rok galę transmitowaną w systemie PPV!

Paweł Jóźwiak ogłasza na ten rok galę FEN w PPV

O swoich planach Paweł Jóźwiak opowiedział w rozmowie z redaktorką Martyną Celuch z portalu InTheCage.pl.

W 2023 roku zatem odbędzie się gala FEN, która będzie transmitowana w systemie PPV. Fight Exclusive Night chce tym razem jednak inaczej zbudować kartę walk takiej imprezy. Znajdzie się na niej bowiem zestawienie freakowe. I to nie byle jakie!

Paweł Jóźwiak ogłasza na ten rok galę FEN w PPV!

Prezes FEN zdradził, że w rozpisce gali jego organizacji transmitowanej w PPV w tym roku znajdzie się… jego rewanż z Boxdelem.

Starcie Jóźwiak vs Boxdel 2 niezależnie od wyniku lutowej walki na FAME 17 będzie jedną z najważniejszych walk wspomnianej gali FEN-u:

“Będzie gala w tym roku w PPV. Mój rewanż z Boxdelem odbędzie się na FEN-ie, o tym mało ludzi jeszcze wie. Będzie gala sportowa z jedną walką freakową. Niestety, jeśli chce się sprzedawać PPV, to musimy coś takiego zrobić. To będzie PPV. KSW jak robiło PPV kiedyś to też podpierało się zestawieniami freakowymi. Teraz już nie robią PPV. Przez to pozyskamy nową publiczność dla naszych sportowców. Ostatnio robiliśmy kartę czysto sportową w PPV i to skończyło się czystą katastrofą, stąd teraz taka decyzja.”

Zobacz także:

Czas na kolejną edycję Artnox Camp. Można zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport!

Już w dniach 10-12 lutego odbędzie się kolejna edycja Artnox Camp. Będzie to okazja do szlifowania swoich umiejętności a także zdobyć kontrakt z grupą menadżerską Artnox Fight Sport.

Kamil Szeremeta o starciu Łaszczyk vs Ferrari: Trochę się martwię o tą walkę…

Na kanale “ringpolska” ukazał się materiał, w którym były mistrz Europy kategorii średniej w boksie wyraził swoje zdanie na temat main eventu gali FAME 17. Ponadto, odniósł się także do samego “Ferrariego”.

Zimnoch znowu zaatakował Szpilkę: Tfu bydło!

Krzysztof Zimnoch jak widać nie zamierza odpuszczać! Pięściarz z Białegostoku ponownie w mediach społecznościowych atakuje Artura Szpilkę. Przypomnijmy, że parę lat temu mówiło się o walce Zimnoch-Szpilka i było przy tym zestawieniu naprawdę duże zainteresowanie. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis