MMA PLBoxdelPaweł Jóźwiak odpina wrotki i jedzie po Boxdelu: Grubasek zapasiony chyba się we mnie zakochał

Paweł Jóźwiak odpina wrotki i jedzie po Boxdelu: Grubasek zapasiony chyba się we mnie zakochał

Paweł Jóźwiak udzielił wywiadu, w którym odpina wrotki, nie gryzie się w język i jedzie po Boxdelu. Prezes organizacji FEN rozmawiał z portalem MMARocks.pl, gdzie odniósł się do licznych zaczepek które wysłuchuje ze strony Boxdela.

Paweł Jóźwiak

Nie jest tajemnicą, że współwłaściciel FAME MMA i prezes FEN nie darzą się sympatią. Obaj często wbijają sobie szpilki, co rośnie do rangi otwartego medialnego konfliktu.

Konfliktu, który prezes Paweł Jóźwiak jest nawet gotowy wyjaśnić w… oktagonie!

Paweł Jóźwiak odpina wrotki i jedzie po Boxdelu

Prezes FEN w rozmowie z Jackiem Adamczykiem z portalu MMARocks.pl podczas konferencji przed galą High League 3 użył mocnych słów w stosunku do Boxdela i publicznie wyraził chęć zmierzenia się z nim w oktagonie:

“Jest jeden taki pocieszny grubasek zapasiony, co mnie bardzo denerwuje odkąd kiedy zobaczył mnie pierwszy raz na oczy i miał okazję uścisnąć moją dłoń to nie wiem, chyba się we mnie zakochał, bo cały czas gada na mój temat. Chyba coś mu się pod kopułą odkleiło, bo ciągle o mnie gada. Chyba ma jakiś kompleks Pawła Jóźwiaka.

Nie pasuje mi to jego gadanie, ale nie będę się zniżał do jego poziomu. Kasjo mówił, zaproponował grubaskowi, że chętnie zorganizuje moją walkę z nim. Ja go chętnie wyjaśnię w klatce. 20 lat jest młodszy, ma dużą przewagę: jest młodszy, ma dużo wigoru. Ale chętnie mu pokażę jak starszy weteran skopie mu te tłuste dupsko w oktagonie, mówiąc już tak lekko brutalnie.”

Wywiad MMARocks z Pawłem Jóźwiakiem możecie zobaczyć poniżej:

Po której stronie tego konfliktu jesteście? Za Pawłem Jóźwiakiem czy raczej za Boxdelem?

Zobacz także:

Ferrari o High League: Zabawne jest to, że na dwóch galach byłem tam największą gwiazdą! Zaskoczeni?

Amadeusz Roślik na insta stories zdradził, że nie pojawi się na sobotniej gali High League 3 w Ergo Arenie. ”Ferrari” zapewnia, że włodarze obu federacji poprosili go, aby nie przyjeżdżał i nie robił dymów. Przypomnijmy, że w ostatnich dniach Roślik ma mocny konflikt z Pawłem Bombą czyli ex Kamili ”Zusje” Smoguleckiej.

Alan Kwieciński z przesłaniem na konferencji High League 3: Słowo frajer żeby nie było używane! Co wy na to?

Alan Kwieciński już w najbliższą sobotę stoczy ważny pojedynek na High League 3 w Ergo Arenie. W formule K-1 w małych rękawicach zmierzy się z Dawidem Załęckim. ”Alanik” podkreśla, że nie ma presji, bowiem nic nie musi nikomu udowadniać. Warto podkreślić, że jest to jego czwarty pojedynek w tym roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis