MMA PLFENPaweł Jóźwiak o sprzedaży PPV na FEN 37: Tak sobie, chyba będzie trzeba dołożyć dwa-trzy zestawienia freakowe

Paweł Jóźwiak o sprzedaży PPV na FEN 37: Tak sobie, chyba będzie trzeba dołożyć dwa-trzy zestawienia freakowe

Prezes FEN Paweł Jóźwiak w rozmowie z portalem MMA BNB skomentował sprzedaż PPV na minioną galę FEN 37, która promowana była na galę z “najlepszą kartą walk w historii Fight Exclusive Night”.

Zdaniem prezesa gala z takimi nazwiskami jak: Mateusz Rębecki, Szymon Bajor, Cezary Oleksiejczuk, Dominik Zadora, Bartosz Szewczyk, Adrian Zieliński czy Szymon Dusza nie spełniła do końca pokładanych nadziei w sprzedaż dostępu do tej imrezy.

Co też ciekawe, Paweł Jóźwiak przyznał, że poważnie zastanawia się nad ponownym wprowadzeniem freaków do kart FEN, co miało miejsce przy okazji gali FEN 34, która jak dotąd odnotowała najlepszą sprzedaż PPV w historii organizacji.

Paweł Jóźwiak o sprzedaży PPV na FEN 37: Tak sobie, chyba będzie trzeba dołożyć dwa-trzy zestawienia freakowe

Oto co Paweł Jóźwiak powiedział o sprzedaży PPV w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim:

“Freakowa gala FEN była lepsza. Frekowo PPV lepiej się sprzedało. Jesteśmy w miarę zadowoleni, aczkolwiek sport to nie freaki i PPV nie sprzedaje się tak dobrze jak przy freakach. Wolałbym, żeby sport sprzedawał dużo więcej tego PPV, ale niestety żyjemy w czasach w jakich żyjemy, trzeba się z tym zmierzyć, zaakceptować i szukać innych rozwiązań.

Jak widać, samym sportem tego PPV nie da rady pociągnąć w jakiś mega ilościach. Coś trzeba będzie pokombinować. Jeśli dalej ma być PPV w takim samym formacie, to trzeba będzie jedno bądź dwa zestawienia freakowe niestety dołożyć. Ja bym tego najchętniej nie robił, ale trzeba będzie to zrobić. Może nie tak jak na FEN 24, gdzie połowa karty to były freaki i to było przegięcie, ale te jednak gale telewizyjne, polsatowe, PPV, to takie twarze będzie trzeba dołożyć. Ale bardziej freaki telewizyjne, nie internetowe, bo telewizja a internet to dwa inne światy.”

Zobacz także:

Tomasz Romanowski o Cezarym Oleksiejczuku: Posiada bzdetny pas FEN i chce Materlę?

Tomasz Romanowski ponownie wypowiedział się o Cezarym Oleksiejczuku, czyli nowym mistrzu wagi półśredniej FEN, który po gali FEN 37 wyzwał do walki Michała Materlę, dla którego jest gotowy przenieść się do wyższej dywizji wagowej.

Michał Andryszak bohaterem walki wieczoru FEN 38

Michał Andryszak (22-10-1, 14 KO, 7 SUB) wystąpi w walce wieczoru gali FEN 38, która 22 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Będzie to debiut reprezentanta ANKOS MMA Poznań w klatce FEN.

Polscy piłkarze pojawią się na KSW 65. Wszystko dzięki sponsorowi Roberto Soldicia

Gala KSW 65 będzie z pewnością największym wydarzeniem polskiej organizacji w tym roku. Walka wieczoru Mamed Khalidov – Roberto Soldić cieszy się ogromnym zainteresowaniem również w środowisku piłkarskim. Dzięki uprzejmości Adama Kostki, sponsora głównego UFD Managment “Kostka Transporte” w Arenie Gliwice pojawią się polscy piłkarze.