MMA PLFENPaweł Jóźwiak o rozmowach z Oświecińskim: Być może Tomek pojawi się w klatce FEN!

Paweł Jóźwiak o rozmowach z Oświecińskim: Być może Tomek pojawi się w klatce FEN!

Tomasz Oświeciński (1-1) już niebawem wróci do klatki? Jak się okazuje Paweł Jóźwiak prezes Fight Exclusive Night jest po rozmowach z popularnym ”Strachem”.

Jacek Murański na wizji Elite Fighters został zaskoczony propozycją. ”Muran” w grudniu miałby zmierzyć się z zawodnikiem, który w przeszłości toczył pojedynki w KSW. Wielu kibiców zaczęło dyskutować i wskazywać Oświecińskiego jako rywala Murańskiego w debiucie. Przypomnijmy, że Jacek w przeszłości rzucał wyzwanie w kierunku Tomasza.

O czym wspominał również w ostatniej rozmowie z naszym portalem:

Jóźwiak: Powiedział, że jest zainteresowany żeby wrócić!

Paweł Jóźwiak w rozmowie z portalem fightsport.pl zdradził, że prowadzili rozmowy z Tomaszem Oświecińskim, który jest otwarty na następne pojedynki w mieszanych sztukach walki.

Prezes Fight Exclusive Night został zapytany konkretnie o pojedynek Jacka Murańskiego z Tomaszem Oświecińskim. Jóźwiak zapewnia, że do takiego starcia na pewno nie dojdzie w tym roku.

Nie ze ”Strachem” na razie nie będzie pojedynku. Akurat jeśli chodzi o ”Stracha” to rozmawialiśmy i Tomek na razie ma za dużo gry w różnych poważnych projektach filmowych i na pewno w tym roku z nikim nie będzie się bił. Także rozmawiamy z Tomkiem i być może Tomek pojawi się w klatce FEN niebawem. Na pewno nie w tym roku. A dla Murana szukamy intensywnie rywala, to też nie jest takie proste (…) Jeszcze się nie zgodził, ale powiedział, że jest zainteresowany tym żeby wrócić i rozmawiamy. Nie powiedział nie, jest zainteresowany. Ma jeszcze na tyle motywacji, że chce wrócić do klatki także być może w przyszłym roku coś zrobimy.

Zobacz także:

Ronaldo Jacare Souza kończy karierę! W przeszłości walczył z Janem Błachowiczem! Zaskoczeni?

Ronaldo Jacare Souza kończy karierę w MMA! Brazylijczyk oficjalnie ogłosił już swoją decyzję! Ostatnie walki “Aligator” toczył w organizacji UFC.

High League 1: Widz postanowił zwyzywać Bonusa BGC! ”Ja bym poprosił telefon tego gościa!” Oglądaliście?

Podczas programu pytania również zadają fani/widzowie i nie zawsze będą one przychylne głównym bohaterom. Tak też było podczas wczorajszej ”Rundki’. Jeden z widzów postanowił zwyzywać ”Bonusa BGC”.