MMA PLFAME MMAPaweł Jóźwiak o krytyce ze strony Boxdela: Ocenia mnie gość który nigdy nie zamienił ze mną nawet zdania

Paweł Jóźwiak o krytyce ze strony Boxdela: Ocenia mnie gość który nigdy nie zamienił ze mną nawet zdania

Prezes FEN Paweł Jóźwiak odniósł się do krytyki ze strony Boxdela, który zarzucił mu rzekomą hipokryzję w kwestii podejścia do freak fightów.

Współwłaściciel organizacji FAME MMA tak powiedział o szefie jednej z największych polskich organizacji mieszanych sztuk walki:

“Każdy jest trochę hipokrytą, ale Jóźwiak… Uważam też, że jest mocno fałszywy w tym co robi i nie boję się tego powiedzieć na wywiadzie. Nie lubię go i kolegami raczej nigdy nie będziemy.”

Paweł Jóźwiak o krytyce ze strony Boxdela: Ocenia mnie gość który nigdy nie zamienił ze mną nawet zdania

Jóźwiak odniósł się do tych słów Boxdela, a my – czyli portal MMA.PL – oberwaliśmy nieco rykoszetem, choć nie czujemy się w żadnym stopniu winni, to rozumiemy emocje prezesa:

“A może jako rzetelni dziennikarze napisalibyscie komentarz do tych kłamstw ? Wystarczy odpalić Jurasówke i posłuchać o czym rozmawiałem z @Jurasmma ! Nigdy nie powiedziałem ze nie interesuje mnie to czy komuś stanie się krzywda w klatce !”

“Powiedziałem ze nie interesują mnie jedynie wyniki walk freakowych ! A freaki robie tylko dla sprzedaży ppv, ponieważ sport jest moja pasja i mnie najbardziej interesuje !”

“BTW ocenia mnie gość który nigdy nie zamienił ze mną nawet zdania.”

Zobacz także:

Misha Cirkunov vs. Krzysztof Jotko na październikowej gali UFC

Krzysztof Jotko (22-5) powróci do oktagonu na gali, która odbędzie się 2 października. Jego przeciwnikiem będzie debiutujący w kategorii średniej Misha Cirkunov (15-6).

Boxdel o Jóźwiaku: Uważam też, że jest mocno fałszywy w tym co robi!

Michał Baron po pierwszej konferencji prasowej FAME MMA 11 postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o właścicielu Fight Exclusive Night. Przypomnijmy, że Paweł Jóźwiak pojawił się na ostatniej dziesiątej edycji freakowej organizacji.

Don Kasjo wskazał faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11!

Kasjusz Życiński wskazał swojego faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11, która odbędzie się już drugiego października. Będzie to drugie starcie Normana Parke z Borysem Mańkowskim. Tym razem będą to zasady cage boxu – 15 minut bez przerwy w rękawicach do MMA.