MMA PLFENPaweł Jóźwiak na spotkaniu z Jackiem Murańskim: Najważniejsze to ustalić strategie… 

Paweł Jóźwiak na spotkaniu z Jackiem Murańskim: Najważniejsze to ustalić strategie… 

Doszło do spotkania! Paweł Jóźwiak i Jacek Murański mają plan i obmyślają strategię. Już od dłuższego czasu mówi się o walce ”Murana” z Marcinem Najmanem, lecz jest pewne zamieszanie. ”El Testosteron” chce to zorganizować w swojej organizacji MMA VIP, a Murański wolałby zawalczyć na gali transmitowanej w Polsacie.

Warto zaznaczyć, że Paweł Jóźwiak już w tym momencie zapowiada utworzenie organizacji freak fightów. Nowy projekt ma wystartować w drugiej połowie 2021 roku.

FEN będzie dalej sportowe w otwartej telewizji, a z freakami tworzymy nową organizację, lecimy mocno z PPV. Będzie się działo.        

Jóźwiak na spotkaniu z Murańskim!

Paweł Jóźwiak w mediach społecznościowych poinformował, że doszło do jego spotkania z Jackiem Murańskim. Powodem było ustalenie dobrej strategii.

Najważniejsze to ustalić strategie i plan działania 👌💪💰🤺@jacekmuranski_official dziękuje za kreatywne spotkanie 👊

Murański

Spotkanie na szczycie 🤝@jacekmuranski_official
@pawel.jozwiak_official
@polsatofficial
@fightexclusivenight Spodziewajcie się niespodziewanego już wkrótce….😉

Zobacz także:

Youtuber zrobił zapowiedź walki Hasbulla vs Akop Szostak jako main event KSW 64 [WIDEO] Oglądaliście?

Choć za osiem dni odbędzie się gala KSW 62 z walką wieczoru Szymon Kołecki vs Akop Szostak, to w internecie hula już zapowiedź walki wieczoru gali KSW 64. Tą ma być starcie Hasbulla vs Akop Szostak, choć ma nią być tylko w wyobraźni pewnego youtubera.

”Rewanż na ławie”! Zobaczcie jak sobie poradził ”Arab”! [WIDEO] Dał radę?

Od pierwszej walki Kiza z Arabem minęło już kilka miesięcy. Walka na gali FAME MMA 9 zakończyła się na korzyść Al-Sulwiego. W ostatnich dniach doszło do rewanżu pomiędzy zawodnikami. Kizo z Arabem zmierzyli się ponownie, jednak tym razem – ” na ławie”.