MMA PLFENPaweł Jóźwiak: Mateusz Rębecki jest lepszy od Gamrota i Helda, jest najlepszy w wadze lekkiej w Polsce

Paweł Jóźwiak: Mateusz Rębecki jest lepszy od Gamrota i Helda, jest najlepszy w wadze lekkiej w Polsce

Prezes FEN Paweł Jóźwiak w wielkich pochlebstwach wypowiedział się o Mateuszu “Chińczyku” Rębeckim, który szybko zniszczył rywala w walce wieczoru wczorajszej gali FEN 36. Zdaniem prezesa FEN, Rębecki to najlepszy zawodnik wagi lekkiej w Polsce.

Przypominamy, że Mateusz Rębecki błyskawicznie znokautował Felipe Maię w walce wieczoru wczorajszej gali FEN 36, odnosząc tym samym jedenastą wygraną z rzędu i trzecią z rzędu w pierwszej rundzie:

Rębecki błyskawicznie nokautuje Maię! | FEN HIGHLIGHTS

Błyskawiczny nokaut! Mateusz "Chińczyk" Rębecki Bjj/MMA po raz 6. skutecznie broni pasa mistrzowskiego 👑🔥

Posted by FightExclusiveNight on Saturday, October 16, 2021

Paweł Jóźwiak: Mateusz Rębecki jest lepszy od Gamrota i Helda, jest najlepszy w wadze lekkiej w Polsce

Prezes FEN nie mógł się nachwalić szczecinianina po tym pojedynku:

“To jest mega zawodnik, na mega poziomie. Ja myślę, że śmiało można powiedzieć, że to jest najlepszy zawodnik kategorii lekkiej w tym kraju. Być może wiele osób się z tym nie zgodzi, ja jednak pozostaję przy swoim. Moim zdaniem jest lepszy od Gamrota i od Helda. Pokazał jak bardzo jest zmotywowany, jak bardzo zależy mu na tym UFC. Dostał zastępstwo, rywal mu wypadł i zrobił to, co do niego należało.”

Cała rozmowa z prezesem Pawłem Jóźwiakiem do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Bellator 268 – wyniki

Kolejna gala Bellator MMA odbędzie się w Phoenix. Główną atrakcją będą tam dwa starcie półfinałowe Grand Prix wagi półciężkiej.

ONE Championship: First Strike. Co za kopnięcie! Superbon mistrzem po piekielnym nokaucie na Petrosyanie [WIDEO]

W Singapurze odbyła się gala ONE Championship: First Strike. Tym razem azjatycki gigant zorganizował wydarzenie oparte na walkach kickbokserskich. Poznaliśmy też pierwszego mistrza kategorii piórkowej. Stało się to w sposób naprawdę spektakularny i brutalny!

FEN 36: Mateusz Rębecki ekspresowo pokonał Felipe Maię [WIDEO]

Mateusz Rębecki (14-1) błyskawicznie pokonał Felipe Maię (10-6) w walce wieczoru gali FEN 36 i po raz szósty obronił pas wagi lekkiej.