MMA PLFENPaweł Jóźwiak gotowy na walkę z Najmanem: Wchodzę w to w ciemno!

Paweł Jóźwiak gotowy na walkę z Najmanem: Wchodzę w to w ciemno!

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź! Paweł Jóźwiak na twitterze zdradził, że jest gotowy na walkę z Marcinem Najmanem. Prezes Fight Exclusive Night zapowiedział, że jest otwarty, aby już rozpocząć przygotowania.

Co zgarnie zwycięzca? Marcin Najman zaproponował starcie z Pawłem Jóźwiakiem o prawo do zorganizowania walki Jacka Murańskiego. Jeśli wygra ”El Testosteron” będzie mógł zrobić walkę z ”Muranem” w swojej organizacji MMA VIP. Przypomnijmy, że Fight Exclusive Night również było zainteresowane zorganizowaniem starcia Murański-Najman.

Paweł Jóźwiak: Dołóż drugie tyle i możemy walczyć u Ciebie!

To się dzieje naprawdę! Prezes FEN jest gotowy na debiut w mieszanych sztukach walki. Rywalem Pawła Jóźwiaka byłby Marcin Najman.

Spoko Marcin ,wchodzę w to w ciemno 

Brawo Paweł. Na naszej gali brakowało tylko takiej osobistości jak Ty. Walczymy wiec pod koniec października. Gotuj się na walkę.

Show me the money Marcin I zaczynam przygotowania

Paweł wariacie to walka nie o kasę, a o prawo zorganizowania Najman vs. Murański Nie szukaj „sprytnych” wymówek. Walczmy !  Ale ok niech Ci będzie 50 tyś zł za przygotowania Ci zwrócimy.

Dołóż drugie tyle i możemy walczyć u Ciebie . Z gwarancja rewanżu u nas bez względy na wynik ,na takich samych warunkach w Twoją stronę . Uważam ze tak jest uczciwie

Tak Paweł. To uczciwe. Mamy Deal. Ty dostajesz 100 zł za walkę ze mną na MMA-VIP. Rewanż u Ciebie bez względu na wynik i ja wówczas również dostaje od Was 100 tys. Publicznie i szybko doszliśmy do finalizacji warunków. Możemy to już oficjalnie ogłosić! 

Mam nadzieje ze to literówka i ze teraz to Marcin nie szuka wymówek. Logiczne ze za 100 złotych nie wyjdę

Tez tak to rozumiem. W Takim przypadku,potwierdzam publicznie walkę 

Zobacz także:

Medusa wyśmiewa Rataja przed High League 1: Muszę cię k**a rozczarować… [WIDEO] A wy jak typujecie?

To było spore zaskoczenie! Dwudziestego ósmego sierpnia w Ergo Arenie dojdzie do walki Adriana Salamona z Maciejem Ratajem na pierwszej edycji High League. ”Medusa” jest pewny swego przed powrotem do klatki.

Łukasz Jurkowski w Tańcu z Gwiazdami! Były mistrz KSW znowu pokaże jak się rusza na nogach! Będziecie oglądać?

To już oficjalna wiadomość! Łukasz “Juras” Jurkowski wystąpi w Tańcu z Gwiazdami! Były mistrz KSW i żywa legenda polskiego MMA pokaże fanom sportu i tańca jak poruszać się na parkiecie.