Paweł Jóźwiak: Gala FEN 20 będzie jeszcze mocniejsza niż FEN 19

Paweł Jóźwiak podsumował galę FEN 19: Bitwa o Wrocław. Prezes Fight Exclusive Night obejrzał galę również w telewizji i jest usatysfakcjonowany tym jak to wszystko wyglądało.

„Tak, ochłonąłem, ale myślami cały czas wracam do Wrocławia. Obejrzałem na spokojnie galę w telewizji – dobrze to wyglądało. Nie gorzej niż miało to miejsce na żywo w Hali Orbita.”

Również frekwencja była na poziomie, który zadowala prezesa:

„Tak, bardzo. Obiecywałem, że „Bitwa o Wrocław” będzie zrobiona z wielką pompą i tak też było. Frekwencja na trybunach na poziomie ponad 90 %, do tego znakomite pojedynki sportowe, które mnie samego, jako osobę, która układała zestawiania, pozytywnie zaskoczyły. Trzy walki o pas, każdy z tych pojedynków ma swoją osobną historię. Nokauty naszych gwiazd, nowa mistrzyni Marta Waliczek – naprawdę działo się sporo.”

Jóźwiak jest już myślami przy kolejnym evencie. Gala FEN 20 odbędzie się 10 marca na Torwarze.

„Na pewno FEN 20 będzie jeszcze mocniejsza niż FEN 19. Będą walki o pas, będą starcia w K-1, nie zabraknie rewanżów i nie mówię tu tylko o starciu Imavova z Koperą. Jestem przekonany, że jubileusz uczcimy należycie i długo ludzie będą nas wspominać za sprawą tej gali. Chwilę odpoczniemy i wrócimy ze zdwojoną siłą – jestem o tym przekonany!”

[Powyższe cytaty pochodzą z oficjalnej strony federacji: fen-mma.com]

Możliwość komentowania jest wyłączona.