MMA PLFENPaweł Jóźwiak do Normana Parke’a: Sprawa trafiła do prokuratury. Jesteś oszustem i złodziejem!

Paweł Jóźwiak do Normana Parke’a: Sprawa trafiła do prokuratury. Jesteś oszustem i złodziejem!

Konflikt na linii Norman Parke (27-6-1, 1 N/C) – Fight Exclusive Night trwa dalej i robi się coraz poważniejsze. Sprawa przyjętej przez zawodnika zaliczki trafiła już na drogę sądową.

Kilka miesięcy temu druga z największych organizacji MMA w Polsce zapowiadała występ zawodnika z Irlandii Północnej. Parke spotkał się twarzą w twarz z Maciejem Jewtuszko (12-4), mówiło się też o potencjalnej walce z mistrzem kategorii lekkiej Mateuszem Rębeckim (8-1).

Ostatecznie kwestie kontraktowe sprawiły, iż zawodnik nie mógł zawalczyć dla FEN-u i kolejną walkę stoczył ponownie w Federacji KSW. Na KSW 47 pokonał Borysa Mańkowskiego (19-8-1). Dwa miesiące później wystąpił zaś na KSW 49 i wygrał z Arturem Sowińskim (19-11, 2 N/C). Teraz natomiast “Stormin” zapowiada swój udział we wrześniowej gali KSW 50 w Londynie.

“Przyjdźcie wspierać mnie w Londynie, abym zdobył ten tytuł. Wrzesień, KSW 50, O2 Arena, miejsca na loga sponsorów dostępne”

Problem jednak w tym, że zawodnik przyjął od FEN-u zaliczkę w wysokości 30 tysięcy złotych ok. 6 tys. funtów. Przypomniał mu o tym prezes Fight Exclusive Night, Paweł Jóźwiak, przy okazji informując, że sprawa trafiła już do prokuratury.

“A co z płatnością z góry, którą otrzymałeś od FEN-u? Sprawa jest już zgłoszona do prokuratury. Jesteś oszustem i złodziejem. Poinformuję o tym również media w Wielkiej Brytanii.

Okantował nas na 6 tysięcy funtów. Mamy na to dowody. Nasza cierpliwość się skończyła. Teraz sprawą zajmują się prawnicy. Ostrzegam wszystkich promotorów na świecie przed Normanem Parkem. Wiem, że Norman oszukał też wielu innych ludzi w sprawie płatności z góry.

Prezes poprosił też innych oszukanych przez zawodnika o kontakt z nim.

Jak waszym zdaniem zakończy się ta sprawa?