MMA PLFerrariPaweł Bomba po walce z Ferrarim zapowiada: Zrobię kogoś w grudniu, a potem zrobię jego!

Paweł Bomba po walce z Ferrarim zapowiada: Zrobię kogoś w grudniu, a potem zrobię jego!

Paweł Bomba w mediach społecznościowych zabrał głos po drugiej walce w organizacji High League. ”Scarface” nie zamierza się załamywać i już w tym momencie zapowiedział kolejny pojedynek. Dojdzie do niego najprawdopodobniej w grudniu.

Bomba

Bomba w sobotę podczas High League 4 zmierzył się z Amadeuszem Roślikiem. Popularny ”Ferrari” już w pierwszej rundzie znokautował rywala.

Zobaczcie co powiedział ”Scarface” tuż po walce:

Dałem się zrobić i tyle. Nie spodziewałem się takiej dynamiki, że będzie taka różnica jak ja będę na boso, a on w butach. Trafił, ładnie trafił (…) Nie szedł w wymiany, ale jak pod klatką doszedł do mnie w tych butach, to przecież już nie będę stał i się nie bronił. Została tylko wymiana, no ale szybszy był w tych butach i tyle.     

Bomba zabiera głos!

Paweł Bomba w mediach społecznościowych zabrał głos po sobotniej przegranej z Amadeuszem Roślikiem. ”Scarface” w grudniu zamierza wrócić na odpowiednie tory, a następnie stoczyć rewanż z ”Ferrarim”? Tak można wywnioskować z jego wypowiedzi.

Ku*a no niezadowolony jestem w ch*j, nie. No, ale takie jest życie! Trzeba iść dalej. Zrobię kogoś w grudniu, a potem zrobię jego! Szkoda, że zawiodłem tyle ludzi. Przepraszam. Ale taki jest sport – nie przegrywa ten, kto się nie bije… Wrócę lepszy!

Zobacz także:

Prezes dużej polskiej organizacji rywalem Krychy UFC na MMA Attack 4! Zaskoczeni?

Prezes dużej polskiej organizacji został rywalem Krystiana “Krychy UFC” Wilczaka na nadchodzącą galę MMA Attack 4, która w sobotę 24 września w Arenie Będzin.

Wasilewski mocno po gali High League 4: Teraz Polacy chcą oglądać takie zerowe wygłupy?

Andrzej Wasilewski zabrał głos po gali High League 4. Uznany promotor boksu oglądał wydarzenie w Gliwicach ze względu na występ Artura Szpilki. Pięściarz z Wieliczki ma za sobą drugie zawodowe zwycięstwo w mieszanych sztukach walki. ”Szpila” w pierwszej rundzie pokonał Denisa Załęckiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis