MMA PLFerrariPaweł Bomba odpowiada na nagranie z Ferrarim: Jaki kraj taki McGregor! [WIDEO]

Paweł Bomba odpowiada na nagranie z Ferrarim: Jaki kraj taki McGregor! [WIDEO]

Paweł Bomba na insta stories postanowił odpowiedzieć na ostatni materiał na kanale High League. Był to ”Dzień z Amadeuszem Ferrarim przed High League 4”. ”Scarface” wyśmiał swojego najbliższego przeciwnika. Do ich starcia dojdzie siedemnastego września na 4 edycji w Gliwicach. Tu jest do wyjaśnienia konflikt.

Pierwszy pojedynek Pawła miał miejsce na gali High League 3 w Ergo Arenie. ”Scarface” po niecałej minucie musiał uznać wyższość Michała ”Tarzana” Leśniaka. Bomba kompletnie zaskoczył wtedy swoim game planem. Od razu ruszył z ciosami na dużo cięższego przeciwnika. Nie był to dobry pomysł.

Podczas najbliższej gali High League 4 dojdzie chociażby do mocnych grzmotów w wadze ciężkiej. Denis ”Bad Boy” Załęcki w formule MMA zmierzy się z Arturem ”Szpilą” Szpilką.

Bomba odpowiada!

Paweł Bomba na insta stories postanowił odpowiedzieć na wczorajsze nagranie z Amadeuszem ”Ferrari” Roślikiem.

Jaki kraj taki McGregor. Serio Amadi? Taki z Ciebie celebryta? Mordo swój wielki dzień z zawodnikiem, gwiazdą z limuzyną, to ja i moje pieski mieszkamy na co dzień. Poproś ładnie to następnym razem podeśle Ci do pokoju te które Ci nie odpisują. Fajne, a nie takie tapeciarki. Mogę się założyć, że moje pieski mają tutaj więcej praw niż twoje kurki (śmiech). Wiadomo nie, jazda z ku**ami (…) Nie no naprawdę McGregor jak chcesz to Ci pożyczę parę złotych na normalne ładne dziewczyny, a nie takie tapeciary, grube i bez cycków. Słabo, słabo.

Całe wideo poniżej:

Posted by Sztuki Walki on Monday, September 5, 2022

Zobacz także:

Gruba walka na MMA Attack 4! Bombardier podejmie Zuluzinho! Prawie 300 kg w oktagonie! Kto wyjdzie zwycięsko?

Oficjalnie na gali MMA Attack 4 zobaczymy dwóch kolosów! Znany z walki z Mariuszem Pudzianowskim oraz Stiflerem senegalski Bombardier zawalczy z pogromcą Rafała “Uszola” Dąbrowskiego. To wszystko wydarzy się 24 września w Będzinie.

Ferrari zapewnia: Na razie jestem gwiazdą międzynarodową! Po śmierci zostanę legendą! Widzieliście?

Amadeusz Roślik jest pewny siebie przed zbliżającą się walką. Popularny ”Ferrari” siedemnastego września stoczy pierwszy pojedynek poza FAME MMA. Będzie to starcie na High League 4 w Gliwicach, gdzie ma do wyjaśnienia konflikt z Pawłem Bombą. Podopieczny Mirosława Oknińskiego uważa, że po śmierci zostanie legendą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis