MMA PLHighleaguePaweł Bomba o Michalczewskim: Za dzieciaka oglądałem jego walki, a teraz on kibicuje mi! [WIDEO]

Paweł Bomba o Michalczewskim: Za dzieciaka oglądałem jego walki, a teraz on kibicuje mi! [WIDEO]

Paweł Bomba na kanale High League wspomniał o ciekawej historii z dzieciństwa. ”Scarface” spotkał wtedy mistrza świata w boksie – Dariusza Michalczewskiego, który teraz jest jego sąsiadem. Bomba wspomniał, że ”Tiger” kibicuje mu w starciu z ”Ferrarim”. 

Bomba

Michalczewski to przede wszystkim były mistrz świata federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej.

Do walki z Amadeuszem Roślikiem dojdzie w najbliższą sobotę. Będzie to gala High League 4 w Gliwicach. Tu jest do wyjaśnienia mocna spina. Równie gorąco będzie dziś o 20:00, bowiem ”Ferrari” i ”Scarface” spotkają się na ”rundkach”.

Bomba o Michalczewskim!

Paweł Bomba w ostatnim nagraniu High League wspomniał o Dariuszu Michalczewskim, który jest jego sąsiadem.

W ogóle fajne, że kiedyś ja za dzieciaka oglądałem walki Darka Michalczewskiego, tak on teraz kibicuje mi! I tak to się zmienia. Zaczynaliśmy w tych samych klubach trenować, beka. Pamiętam jak go oglądałem na plakatach. Kiedyś go gdzieś spotkałem przy plaży. Nie miałem przy sobie aparatu, bo to były takie czasy. Poprosiłem, żeby poczekał. Pobiegłem do domu wziąłem aparat i do dziś mam te zdjęcie zrobione. On wtedy wielki mistrz zaczekał chyba z 20-15 minut na dzieciaka, który chce sobie zrobić z nim zdjęcie. A teraz jesteśmy sąsiadami i kolegami, beka.

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Hasbulla podpisał 5-letni kontrakt z UFC! Zgarnie więcej pieniędzy niż niejeden zawodnik! Widzieliście?

Popularny tiktoker, instagramer i szeroko pojęta popularna postać w internecie – Hasbulla podpisał 5-letni kontrakt z organizacją UFC! Rosjanin ma zarabiać więcej niż niejeden zawodnik amerykańskiego giganta.

Chimaev o niedoszłej walce z Diazem: Gdybym z nim walczył, to bym go zabił i trafił do więzienia! Co wy na to?

Khamzat Chimaev (12-0) w jego przypadku – pewności siebie nie można mu odmówić! ”Borz” na konferencji zapewnił, że Nate Diaz (21-13) powinien podziękować Bogu, że nie doszło do ich walki. Chimaev jest przekonany, że zdemolowałby Amerykanina.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis