MMA PLHighleaguePaweł Bomba komentuje słowa Chica: Pewnie mu się spodobałem! No knur, łatwy knur!

Paweł Bomba komentuje słowa Chica: Pewnie mu się spodobałem! No knur, łatwy knur!

Paweł Bomba w rozmowie z portalem MMA Bądź na bieżąco został zapytany o ostatnią wypowiedź Tomasza Chica. Czy dojdzie do takiego starcia w niedalekiej przyszłości? Tego nie możemy wykluczyć.

Bomba

Chic mocno o Bombie wypowiedział się w rozmowie z Moniką Laskowską.

Nie wiem czy wiesz. Miałem pęknięty obojczyk, do tej pory jest pęknięty. Nie zrośnie mi się nigdy, z tego co powiedział lekarz, to nie widział jeszcze takiego pęknięcia. Złamana noga – w sensie w stawie skokowym pękły mi dwie kości i w nadgarstku dwie, więc kiszka. W sumie mógłby wziąć tego Bombę, bo z nim miałem kontrakt podpisany na High League na wrzesień, ale zrezygnowałem. Kwota też mi się nie zgadzała. Nie będę dużo pieprzyć, kwota była marna. No panowie (śmiech). Także nie zgodziłem się. Nie chodzi nawet o względy zdrowotne, bo brałbym go teraz. Tak naprawdę na ”Żuroma” poszedłem z baletu – około tygodnia trwał balet, gdzie on miał pół roku przygotowań. Zrobiłem go szybko. I co? To tyle, nie za te pieniążki (…) Konflikt? Nie z mojej strony. To jest pruj dupa, to Dawida też się zesrał. Co Ci mogę powiedzieć nikt go nie zna, nikt nie wie kto to jest. Nabrał pokory teraz po tej walce, ale ja nie jestem z tych co się wypowiadają na tematy osób, które nie mają wpływu żadnego, nie odgrywają żadnej roli w moim życiu (…) Mówiłem już, że Bomba to jest taki pojemnik przenoszony drogą ręczną w zakładach penitencjarnych, do którego oddaje się fekalia. To jest Bomba, bombka tak, Bomba nie! (…) Jak dobrze zapłacą robię go nawet z pękniętym obojczykiem, złamaną nogą, z pękniętym nadgarstkiem. Rozmawiałem ze Sławkiem i z tymi chłopakami wszystkimi z High League, których serdecznie pozdrawiam. Powiedziałem, że nie są to godne pieniądze – że nie jestem zainteresowany. Na samolot by mi nie starczyło jakby miał lecieć na wakacje w jedną stronę.                           

Bomba komentuje!

Paweł Bomba skomentował ostatnie słowa Tomasza Chica. ”Scarface” zdradził, że był przymierzany do walki z Chicem.

Ja nie wiem jakichś *** zaczepia mnie stary, pewnie mu się spodobałem. On od paru miesięcy mnie zaczepia, odkąd jestem w High League. Te szczury z Gdańska Maciek GSP co kiedyś mnie też zaczepiali, co tam dostali na trybunach na gali High League, to są jakieś ziomeczki z nimi i on mnie tak chyba od początku obrażał. Ja dostałem na pierwszego propozycję z nim i się zgodziłem. Mówię mogę uwalić tego starego ***, nie ma problemu i tyle. High League go nie wziął, bo to *** i stwierdzili, że nie będą brać takiego knura. Nie wzięli go po prostu aczkolwiek zgodziłem się na pierwszą walkę no knur, łatwy knur.

Zobacz także:

Szok! Datsik potrzebował 13 sekund na znokautowanie Alexandra Emelianenko! [WIDEO] Co wy na to?

Vyacheslav Datsik mimo 45 wiosen obecnie jest w kapitalnej formie. ”Tarzan” zaszokował publiczność, bowiem potrzebował zaledwie 13 sekund na znokautowanie uznanego Alexandra Emelianenki. Walka odbyła się na zasadach bokserskich.

Wiemy kiedy podwójny mistrz KSW Roberto Soldic zadebiutuje w One Championship! Kto będzie rywalem?

Wszystko wskazuje na to, że wiemy już kiedy Roberto Soldic zadebiutuje w klatce azjatyckiej organizacji One Championship. Wpis, który Chorwat zamieścił w mediach społeczościowych nie pozostawia złudzeń.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis