MMA PLBez kategoriiPaulo Filho vs. Anderson Silva? Może kiedyś…

Paulo Filho vs. Anderson Silva? Może kiedyś…

W organizacji UFC ciekawie zapowiada się rywalizacja o pas wagi średniej. Pewnym kandydatem do tego trofeum wydaje się być mistrz WEC, Paulo Filho. Były rozmowy, że może o ten tytuł walczyć będzie już we wrześniu na gali WEC 36. Jednak już dziś wiemy, że jest to nie możliwe ponieważ właściciele UFC nie podejmują w tym temacie żadnych rozmów, a rozpiska WEC 36 jest ułożona. Filho, obecnie w tej wadze wydaje się jakoby pozostałych zawodników przewyższał swoimi umiejętnościami. Patrząc realnie na całą plejadę zawodników tej wagi jedynym, który nie ustępuje w wyszkoleniu, a być może go przewyższa jest mistrz UFC Anderson Silva.


Czy jest możliwe by ci dwaj wspaniali zawodnicy spotkali się w ringu naprzeciw siebie w walce. Hm są przyjaciółmi od wielu lat, razem trenowali, kiedyś w wywiadzie dla mediów Anderson został wprost zapytany o możliwość takiego pojedynku. Baz żadnego zastanawiania, odpowiedział, że jest to nie możliwe, są przyjaciółmi i z przyjacielem nigdy nie zawalczy. Żeby było jeszcze tego wszystkiego mało, to obaj Ci zawodnicy mają tego samego menadżera. Ed Soares menadżer Filho oraz Silvy zapytany co myśli o takim wydarzeniu, odpowiedział, że w życiu wszystko jest możliwe, także i taki pojedynek, jeśli fani MMA będą bardzo nalegać, to kto wie. Jeśli świat będzie chciał tego widowiska, to usiądziemy wszyscy razem do stołu i będziemy rozmawiać. Ed nie kryje, że on osobiście nalegałby na obu zawodników, żeby walczyli z sobą, tym bardziej, że tyle razy to robili na treningach, bez pieniędzy a teraz może z tego być super biznes dla nich obu. Jeśli by miało dojść do tej walki to na pewno nie teraz, potrzeba na to sporo czasu. Tym bardziej, że Filho ma zobowiązania wałczyć z Chaelem Sonnenem we wrześniu na WEC 36 z którym to Paulo wygrał ich pierwszy pojedynek w walce o tytuł WEC w 31 grudnia 2007.

Ostanie dwa występy Filho nie zachwyciły a i w życiu osobistym Paulo ostatnio nie wszystko grało jak powinno i musi swoją postawą wiele zmienić. Paulo przebywa obecnie w Brazylii i w odosobnieniu mocno pracuje z Andre Galvao by powrócić jako zupełnie inny zawodnik, dodał Ed.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis