Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLIMMAFPaulina Wiśniewska z brązem Mistrzostw Świata IMMAF 2021

Paulina Wiśniewska z brązem Mistrzostw Świata IMMAF 2021

Paulina Wiśniewska, reprezentantka Polski, zakończyła Mistrzostwa Świata IMMAF 2021 z brązowym medalem.

Paulina Wiśniewska z brązem
Foto: Stowarzyszenie MMA Polska

Paulina zawalczyła w półfinale mistrzostw świata z Brazylijką, Giulliany Pereą. Starcie było bardzo mocne, wyrównane i pasjonujące. W ostatniej rundzie Polka została jednak złapana w duszenie i przegrała walkę.

Ostatecznie więc Paulina po fantastycznym występie w całym turnieju kończy go z brązowym medalem na szyi i jak sama mówi:

– Dziś dałam z siebie wszystko, ale to nie wystarczyło na lepiej dysponowaną reprezentantkę Brazylii, która po wyrównanej walce zdołała mnie poddać na 7 sekund przed końcem walki. Był to dla mnie najbardziej prestiżowy i najcięższy turniej w karierze. Dziękuję za wsparcie i całe mnóstwo pozytywnej energii, która prawdziwie mnie budowała.

Poza brązem mistrzostw świata Paulina zdobyła do tej pory między innymi dwa złote medale na mistrzostwach MMA Polska oraz złoto w pucharze Polski. W swojej amatorskiej karierze stoczyła 20 pojedynków, z których 15 zakończyło się jej wygranymi.

Tegoroczna edycja Mistrzostw Świata IMMAF 2021 odbywają się w dniach od 24 do 29 stycznia w hali Jiu-Jitsu Arena w Zayed Sports City w Abu Zabi.

Transmisję z wydarzenia można śledzić na stronie organizacji IMMAF https://immaf.tv/

Stowarzyszenie MMA Polska, które przygotowało kadrę do wyjazdu i sama reprezentacja wspierane są przez: Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, Lexus Warszawa Wola, Sunme, Studio 306, Kostka Transporte i Pitbull West Coast.

International MMA Federation (IMMAF) jest największą na świecie organizacją zajmującą się promocją amatorskiego MMA. Marka ta powstała w 2012 roku i dziś należą do niej organizacje zajmujące się amatorskim MMA z ponad 100 krajów na świecie.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

FEN 38 – wyniki

Pierwsza tegoroczna gala Fight Exclusive Night odbywa się w Ostrowie Wielkopolskim. W rozpisce znaleźli się m.in. Michał Andryszak, Kamil Kraska, Ekaterina Shakalova czy Wojciech Kawa.

WOTORE 4: Michał Pasternak pokazał parterową maestrię. Szybko poddał Henriksena i zdobył pas WOTORE International

Michał Pasternak szybko poddał Simona Henriksena w walce wieczoru gali WOTORE 4. “Wampir” zdobył tym samym pas WOTORE International.

Sebastian Rajewski chce starcia z Ziółkowskim: Myślę, że dojrzałem do walki o tytuł mistrzowski!

Kto powinien być następnym pretendentem w dywizji lekkiej organizacji KSW? Kandydatów jest kilku, jednak sam champion, Marian Ziółkowski widzi tylko jednego pretendenta. Chodzi o kolejnego Smoka, Sebastiana Rajewskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis