MMA PLHighleaguePaulina Hornik rywalką Lexy Chaplin na HIGH League 6

Paulina Hornik rywalką Lexy Chaplin na HIGH League 6

Paulina Hornik będzie rywalką Lexy Chaplin w jednej z głównych walk HIGH League 6, która odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Hornik rywalką Lexy Chaplin na HIGH League 6

Paulina Hornik to jedna z gwiazd projektu NATSU WORLD i najsłynniejszych polskich influencerek. W MMA stoczyła dotychczas jeden pojedynek. Wystarczyło jej zaledwie 40 sekund, aby w widowiskowym stylu pokonać Martynę “Pysię” Zbirańską w debiucie!

Hornik zasłynęła w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad 330 tysięcy fanów, natomiast na TikToku obserwuje ją 750 tys. osób.

Lexy Chaplin stoczyła już trzy walki w MMA, w tym dwie przeciwko Natalii “Natsu” Karczmarczyk, czyli bliskiej przyjaciółce Hornik. Ostatni pojedynek z jej udziałem odbył się we wrześniu podczas HIGH League 4. Chaplin zrewanżowała się “Natsu” za porażkę w debiucie i wygrała przez decyzję sędziowską. Poza tym pokonała Agatę “Fagatę” Fąk na HIGH League 2.

Stawką pojedynku nie będzie należący do Chaplin pas mistrzowski wagi muszej.

Przypomnijmy, że I konferencja przed HIGH League 6 odbędzie się już w poniedziałek, 27 lutego, o godz. 20:00 w studiu Polsatu na ul. Łubinowej 4a w Warszawie. Transmisja na YouTube.

HIGH League 6 odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Zapowiedziano między innymi walki z udziałem Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego, Marcina Dubiela, Marcina “El Testosterona” Najmana, Denisa “Bad Boya” Załęckiego i Dariusza “Dara Lwa” Kaźmierczuka. Bilety dostępne na Eventim.pl.

Karta walk:

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Marcin Dubiel
Marcin “El Testosteron” Najman vs Jacek “Muran” Murański
Lexy Chaplin vs Paulina Hornik
Denis “Bad Boy” Załęcki vs TBA
Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk vs TBA

Zobacz także:

GROMDA 12: Simon Henriksen opuszcza areszt i zapowiada walkę w Polsce! Widzieliście?

Simon Henriksen właśnie opuścił areszt. Duńczyk na insta stories zdradził, że zaczyna mocno trenować, bowiem czeka go kolejna walka w Polsce. Henriksen zdradził, że będzie to start na najbliższej gali GROMDA 12, która odbędzie się już trzeciego marca. W tym momencie jeszcze nie wiemy czy Simon wystartuje w extra fightcie czy w turnieju.

Phil De Fries o walce z Pudzianem: Na pewno nie, dopóki nie odniesie kilku zwycięstw! Co wy na to?

Phil De Fries (22-6) już parę razy apelował o starcie z Mariuszem Pudzianowskim. Wydawało się, że w poprzednim roku był na to idealny moment, bowiem wojownik z Białej Rawskiej był po kolejnym efektownym zwycięstwie. Ostatecznie Pudzianowski zdecydował się na hitowe starcie z Mamedem Khalidovem. W aktualnej sytuacji Brytyjczyk uważa, że Pudzian musi odnieść parę zwycięstw, aby zawalczyć o tytuł wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis