Paulie Malignaggi oskarża McGregora o molestowanie seksualne

Foto: Conor McGrego rPaulie Malignaggi
Foto: Conor McGrego rPaulie Malignaggi

Paulie Malignaggi to były sparing partner Conora. Wcześniej pisalśmy, że bardzo możliwa jest walka obu panów, ale teraz konflikt przeradza się w oskarżenie. Amerykanin zarzuca McGregorowi molestowanie seksualne.

Minęło półtora roku od czasu, gdy McGregor i Malignaggi sparowali przed walką Irlandczyka z Mayweatherem. Do sieci trafiły nagrania gdzie “Notorius” podczas treningu nokautował Pauliego. Od tego momentu Malignaggi nawoływał do opublikowania całego materiału, aby świat zobaczył co wydarzyło się naprawde.

Teraz doszło do tego, że Amerykanin włoskiego pochodzenia w wywiadzie dla Behind The Gloves oskarża byłego mistrza UFC o molestowanie sekusualne:

“Facet jest gejem! On nim jest i nie mam nic przeciwko temu. Ja nim nie jestem i nie zbliżaj się do mnie! Mam prawo jako zwykły gość powiedzieć ci, że nie chcę iść tą drogą. Proszę zostaw mnie w spokoju! Nie nękaj seksualnie w ten sposób! Nie idę tą drogą! Wiesz co mówię?”

Paulie Malignaggi nie poprzestałby na tych spekulacjach. Później doradzał Conorowi McGregorowi i jego dziewczynie, jak złagodzić seksualną frustrację, w którą wierzy McGregor.

“Jeśli twoja żona wie, że ty ssiesz ku*asa, to powodzenia. Wtedy możecie oboje być razem, wiesz co mówię? Ale nie przyczyniam się, czy ssiesz ch*ja, czy nie. Nie chcę, żebyś zbliżał się do mnie. Nie będę o tym dyskutował.”

Ostatnia walka McGregora miała miejsce 6 października 2018 roku. Wtedy Irlandczyk stanął przed szansą odzyskania pasa UFC w wadze lekkiej. Jednak zwycięsko z pojedynku wyszedł przeciwnik – Khabib Nurmagomedov, poddając “Notoriusa” w czwartej rundzie.

Wcześniej Conor stanął w ringu bokserskim, mierząc się z niepokonaną legendą bokserską – Floydem Mayweatherem Jr. Na nieszczęście irlandzkich fanów McGregor również przegrał to starcie przez TKO w 10. rundzie.

Kolejna walka byłego podwójnego mistrza UFC nie jest znana. On jak i “The Eagle” czekają na decyzję Komisji Sportowej stanu Nevada. Zebranie ma się odbyć 29 stycznia, powodem są wydarzenia po main evencie UFC 229.