MMA PLUFCPaul Felder kończy z MMA! Sportową emeryturę ogłosił… komentując galę UFC!

Paul Felder kończy z MMA! Sportową emeryturę ogłosił… komentując galę UFC!

Paul Felder kończy swoją przygodę z MMA! Swoje ostatnie walki Amerykanin toczył w organizacji UFC, ale po dziesięcioletniej przygodzie z mieszanymi sztukami walki postanowił zawiesić rękawice na kołku.

Nietypowa była forma ogłoszenia rezygnacji z zawodowego sportu przez Feldera. Były już zawodnik kategorii lekkiej o swojej emeryturze poinformował komentując minioną galę UFC Fight Night 188: Font vs. Garbrandt.

Paul Felder kończy z MMA! Sportową emeryturę ogłosił… komentując galę UFC!

“Czuję, że doszedłem do momentu, w którym nie mam już tego ogromnego pragnienia, by walczyć jeszcze przez lata i zostać mistrzem UFC. Mam 37 lat, czuję się bardzo świeżo. Kocham UFC całym moim sercem i dziękuję za każdą szansę, jaką kiedykolwiek od nich otrzymałem. Odchodzę na sportową emeryturę. Doszedłem do 6. miejsca na świecie i byłem blisko walki o pas. Walczyłem z najlepszymi zawodnikami z tej dywizji i chcę im wszystkim podziękować za tę rywalizację. Przepraszam też wszystkich zawodników, którzy są niżej w rankingu ode mnie za to, że tak długo blokowałem im miejsce.” – mówił Felder.

Paul Felder o sportowej emeryturze wspominał już na początku 2020 roku po przegranej z Danem Hookerem. Zdecydował się raz jeszcze na rywalizację w oktagonie – w listopadzie zeszłego roku walczył z Rafaelem dos Anjosem, z którym przegrał niejednogłośnie na punkty.

Felder walczył w UFC od 2014 roku. “Irlandzki Smok” ma na swoim rozkładzie między innymi takich zawodników jak: Edson Barboza, James Vick czy Charles Oliveira.

Amerykanin zostanie w UFC i będzie dalej zajmował się komentowaniem gal amerykańskiego giganta.

Zobacz także:

FEN 34: Znamy rywalkę Lil Masti! Wystąpiła na wczorajszym Punchdown!

Podczas trwającej konferencji prasowej promującej nadchodzącą galę FEN 34 poznaliśmy rywalkę byłej mistrzyni FAME MMA – Anieli “Lil Masti” Bogusz. Jak potwierdzili właśnie organizatorzy w klatce FEN na przeciwko Lil Masti stanie… Adrianna Śledź, uczestniczka programu Love Island!

Pan Pawłowski o rozstaniu z FAME: Ludzie myślą, że co noc płaczę do zdjęcia Boxdela! [WIDEO]

Arkadiusz Pawłowski pojawił się na czwartej edycji PunchDown. Były konferansjer FAME MMA w rozmowie z naszym portalem zdradził, że już w czerwcu pojawią się pierwsze informacje odnośnie gali High Leeague.

Tede komentuje werdykt w walce Bonusa BGC: Sędzia skandal!

Po walce wieczoru PunchDown 4 pojawiła się lawina komentarzy. Mowa o dyskusyjnym werdykcie przy walce Piotra ”Bonusa BGC” Witczaka z Andrzejem ”Żuromem” Żuromskim. Na wynik zareagował znany raper ”Tede”.