Patryk Surdyn powraca na Armia Fight Night 4 – groźny Ukrainiec rywalem Polaka

Foto: AFN
Foto: AFN

Do czwartej edycji gali Armia Fight Night został już niespełna tydzień. Tym razem wydarzenie zaplanowano w Siedlcach, ale dodatkowo transmisję będzie można śledzić na kanale Polsat Sport!

Wiemy już, że zobaczymy w klatce występ takich zawodników jak Tomasz Jakubiec, którego rywalem będzie Ioannis Palaiologos.

Jakubiec aktualnie jest na fali trzech zwycięstw z rzędu. Ostatni raz widzieliśmy go w klatce podczas Spartan Fight 7, gdzie wygrał na punkty z Marcinem Mazurkiem. Wcześniej pokonał także Kamila Roszaka czy Rafała Lassotę. 28-latek zapowiedział, że w boju z Palaiologosem da z siebie wszystko.

Rywalem Polaka będzie Grek, Ioannis Palaiologos. 31-latek w 2018 roku stoczył jedną walkę. Na Cage Survivor – The Battle 18 wygrał z Zoranem Dodem przez TKO w pierwszej rundzie. Na 15 zwycięstw tylko dwukrotnie o wyniku musieli decydować sędziowie. Z pewnością jest on doświadczonym rywalem, który postawi opór naszemu rodakowi.

AFN

Wśród innych ogłoszonych pojedynków jest także starcie pań, szer. Katarzyna Borowska zmierzy się z post. Martyną Ciaskowską. Pierwsza z nich ma za sobą kilka walk, m.in. w Amatorskiej Lidze MMA czy Night Of Heroes 3. Na co dzień trenuje w warszawskim klubie S4 Fight Club. Z kolei 25-letnia Ciaskowska reprezentuje Klub Wataha Fight i również ma za sobą udane występy na galach amatorskich oraz zawodowych.

AFN

Dodatkowo fani zobaczą w klatce występ Damiana Kosiorka i Mateusza Murańskiego. Zarówno dla pierwszego jak i drugiego będzie to debiut w zawodowym MMA. Murański znany jest z roli „Adka” w popularnym serialu paradokumentalnym „Lombard”.

AFN

Organizacja wysłuchała także próśb kibiców i zorganizowała kolejną walkę Patryka Surdyna, który na poprzedniej edycji po trwającej trzy rundy wojnie pokonał Igora Wojtasa. Tym razem rywalem zawodnika Black Horse MMA Łomża będzie Yurii Bosyi. Ukrainiec to niezwykle groźny przeciwnik, który aktualnie znajduje się na fali trzech zwycięstw z rzędu.

W klatce zobaczymy także Karola Skrzypka, Macieja Kierzkowskiego czy Macieja Garbaczewskiego. Bilety na Armia Fight Night 4 do nabycia TUTAJ. Wszystkich tych, którzy nie mogą przybyć do Siedlec zachęcamy, aby w sobotę 24 listopada dopingowali swoich ulubieńców przed telewizorami.

AFN